Tuğçe Kazaz'ın milletvekilliği hayali suya düştü

Tuğçe Kazaz'ın milletvekilliği hayali suya düştü
Tuğçe Kazaz'ın milletvekilliği hayali suya düştü
Sosyal medyada paylaştığı AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı öven, CHP ile Cemaat'e yönelik ise sert ifadeler içeren mesajlarıyla sürekli gündemde olan manken Tuğçe Kazaz'ın vekillik hayali suya düştü. Kazaz'ın, AK Parti'den aday olmak istediği ancak parti yöneticilerinin bunu kabul etmediği belirtiliyor.

RADİKAL - Twitter adresinden sürkeli olarak AK Parti 'yi öven mesajlar yayınlayan eski manken Tuğçe Kazaz’ın vekillik hayalinin suya düştüğü belirtiliyor.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Ankara kulislerinde Kazaz'ın geçenlerde Ankara’ya geldiği ve vekil adaylığı için çalışmalar yaptığı konuşuluyor. Önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ’dan randevu istemiş. Ancak Erdoğan’ın kurmayları Kazaz’ı AK Parti yöneticilerine yönlendirmiş. Kazaz da bir arkadaşıyla birlikte AK Parti’nin kapısına dayanıp AK Parti Seçim İşleri Başkanı Mustafa Şentop’la görüşmek için uğraşmış. Kazaz, Şentop’la ayaküstü konuşmayı da başarmış ve AK Parti’de siyaset yapmak istediğini anlatmış. Şentop ise Kazaz’a AK Parti’ye hizmet etmenin birden fazla yolu olduğunu anlatarak kapıyı aralamamış.

Kazaz’ın adaylık hayallerinin bu durumda bir sonraki seçime ertelendiği anlaşılıyor.