'Tuhaf Taksi'de 5 bin TL

'Tuhaf Taksi'de 5 bin TL
'Tuhaf Taksi'de 5 bin TL
Kanal D'de 21 Haziran Cuma günü 'Tuhaf Taksi' adlı yeni bir yarışma programı başlıyor. Programın sunuculuğunu ise 'Kuzey Güney' dizisindeki, 'Taksici Yunus' karakteriyle tanınan Abdurrahman Yunusoğlu yapıyor.

Kanal D ’de 21 Haziran Cuma günü ‘Tuhaf Taksi’ adlı yeni bir yarışma programı başlıyor. Programın sunuculuğunu ise ‘ Kuzey Güney’ dizisindeki, ‘Taksici Yunus’ karakteriyle tanınan Abdurrahman Yunusoğlu yapıyor.

‘Tuhaf Taksi’ her yerde
Gün içinde bir taksiye binince, para ödemek yerine para kazanacağınızı düşündünüz mü? Artık düşünebilirsiniz. Zira, ‘Tuhaf Taksi’ şehrin sokaklarında, ödül dağıtmak için sabırsızlanan dolaşıyor. Yüzde yüz sahici şoför Yunusoğlu’nun yönetimindeki yarışmada, Tuhaf Taksi’nin kapısını açan ‘müşteri’ kısa sürede 5 bin TL kazanma şansı yakalıyor. Hayatın içinden 4 sorunun ardından, heyecanlı bir sokak görevini tamamlayan yarışmacı evine 5 bin TL ile dönüyor.

2005 yılından bu yana 37 ülkede yayımlanan, yapımcılığını Yirmibeşfilm’in üstlendiği, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı program her cuma saat 23.15’de ekrana gelecek.  ETİKETLER:

  Kanal D

  ,

  Para

  ,

  ödül

  ,

  kuzey

  ,

  yarışma