Tüm çocuklarının erkek olmasından endişe ediyor

Tüm çocuklarının erkek olmasından endişe ediyor
Tüm çocuklarının erkek olmasından endişe ediyor

Ryan Reynolds

'Yeşil Fener' filminin setinde tanıştığı rol arkadaşı Blake Lively'yle 2012 yılında evlenen Ryan Reynolds, 'Details' dergisinin Ağustos sayısı için verdiği röportajda, ilişki konularına kasten kaçamak cevap vermeye çalışmadığını söyledi.

‘Yeşil Fener’ filminin setinde tanıştığı rol arkadaşı Blake Lively’yle 2012 yılında evlenen Ryan Reynolds, ‘Details’ dergisinin Ağustos sayısı için verdiği röportajda, ilişki konularına kasten kaçamak cevap vermeye çalışmadığını söyledi. İlişkisine dair ne hissettiğini anlatma konusunda kelimelerin yetersiz kaldığını söyleyen Reynolds, insanların meraklı olmalarını anladığını fakat kişisel hayatın bir cümlede özetlenmiş olmasını görmenin kötü bir duygu olduğunu sözlerine ekledi.

Büyük ailelerden geldiklerini söyleyen Reynolds, kendisinin üç, eşinin de dört kardeşi olduğunu belirtip insanların büyük bir aile kurma fikrini çılgınca bulduğunu söyledi. Dört erkek kardeşin en küçüğü olan Reynolds, tüm çocuklarının erkek olmasından endişe ediyor.

2008 yılında Scarlett Johansson’la evlenip üç yıl sonra boşanan ünlü aktör, 2004 - 2007 yılları arasında Kanadalı şarkıcı Alanis Morisette’le nişanlıydı.