Tümer Metin sahaya kısa pantolonla çıktı!

Tümer Metin sahaya kısa pantolonla çıktı!
Tümer Metin sahaya kısa pantolonla çıktı!
Sibel Can'ın oğlu Engin Can ve modacı Hakan Akkaya ile ünlenen kısa paça pantolon modasına eski futbolcu ve spor yorumcusu Tümer Metin de ayak uydurdu. 'Neyi neyle giyeceğim' biliyorum diyen Tümer Metin'in kıyafeti sosyal medyada gündem oluşturdu

Radikal.com.tr - Daha önce Ricardo Quaresma, Arda Turan, Burak Yılmaz ve Mehmet Topal'ın tarzı, Lig Tv yorumcusu eski Tümer Metin'in de tercihi oldu. Canlı yayınlanan programda Tümer Metin'in sık sık platformda ayağa kalkarak pozisyonları yorumlaması da dikkatlerden kaçmadı.
Tümer'in kısa paçalı pantolonu ve pembe ayakkabıları anında sosyal medyanın da diline düştü.

İşte o tweetlerden bazıları;

@optaliidon
Güzel program ama Tümer Metin bir daha o şekil giyinmişken ayağa kalkarsa izlemem. O da kabullensin hatasını

@UzunHakann:
Tümer Metin, liseli eteği gibi kotunun belini kıvırmış.

@SemaKrpe
Tümer Metin'in giydigi pantolonu ben kadınken giymem. Bu nedir yaaaa iğrenç ötesi....

@zirfil
Tümer metin in parası mı yetmedi pantolonu tam almaya yoksa q7 ye mı özendi yoksa

@ydnalp
Tümer Metin, o nasil bir pantolon yahu???

@umutcoco
Tümer Metin o hal neyaaa

@Haptirik
Tümer Metin ne giymiş öyle... Biz giysek dalga geçerler millet giyince moda

@kgnskrci
Ligtv'de Tümer Metin pantalon paça şov...

@FarukNergiz
Tümer Metin'in pantolonu ve ayakkabıları... Ayağa kalkmakla büyük hata yaptın.

'NEYİ NEYLE GİYECEĞİMİ BİLİYORUM'Tümer Metin dana önce verdiği söyleşide 'Neyi nerede giyeceğini'  iyi bildiğini söylemişti. Milliyet gazetesinden İpek Durkal'la yaptığı söyleşinin ilgili bölümü şöyle: "Tümer Metin’e nereden giyindiğini sordum, “Her yerden hatta yurt dışından ikinci el” cevabını alınca çok şaşırdım. Bir stil danışmanı da yokmuş. “Dergileri karıştırıyorum, alışveriş yaptığım belli markaların koleksiyonlarını ve dünyanın eğilimini takip ediyorum ama en önemlisi, vücudumu çok iyi tanıyorum. Neyi, neyle giyebileceğimi biliyorum. Asla aşırıya kaçmıyorum” dedi. Çoğu futbolcunun neden bu kadar kötü giyindiğini, neticede aynaya baktıklarında bir David Beckham olmadıklarını görüp görmediklerini sordum bu kez. İsim vermedi, yorum da yapmadı ama şu söyledikleri önemliydi:
“Bir erkeğin saati, ayakkabısı ve mont, pardösü vs. gibi, giydiği en son şeyin çok kaliteli olması lazım. Gerisi teferruat. Üzerinde bir tek şey patlamalı. Dikkat çekici birkaç kıyafeti birlikte kullanırsan çok iddialı olur, rahatsız eder. Bir de nerede, ne giyeceğini bileceksin. Mesela Arda Turan’ın nişan partisine herkes takım elbiseyle geldi, ben spor bir kıyafet seçtim. Çünkü o bir partiydi.”
Ben Tümer Metin’in yanından ayrılırken etrafımızda bulunan diğer erkekler yanına yanaşmış, ayakkabılarını nereden aldığını soruyordu..." (Radikal.com.tr, hürriyet)