Türkiye güzeli Amine Gülşe ve Mesut Özil Londra'da görüntülendi

Türkiye güzeli Amine Gülşe ve Mesut Özil Londra'da görüntülendi
Türkiye güzeli Amine Gülşe ve Mesut Özil Londra'da görüntülendi
İngiltere Premier League takımlarından Arsenal'in yıldız futbolcusu Mesut Özil, geçtiğimiz hafta Londra'da 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe ile objektiflere takıldı.

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil’in geçen yılın Türkiye güzeli Amine Gülşe ile Londra’da buluşması İngiltere ’de büyük ses getirdi. İkilinin arkadaş grubuyla çıktıkları akşam yemeğinde çekilen fotoğrafları, özellikle Arsenal taraftarının çok ilgisini çekti. Görüntüler fan sitelerinde defalarca, “Mesut’un Amine ile ilişkisi mi var?”  sorusuyla paylaşıldı.

Bu iddialarla ilgili açıklama ise Amine Gülşe’den geldi.  Özil ile restoranda samimi görünen 22 yaşındaki güzel,“İsveç’ten ortak arkadaşlarımız var. Onlarla buluşup yemek yedik, hepsi o kadar” dedi. 

Amine Gülşe Kimdir?

Amine Gülşe, 2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve finali İstanbul'da gerçekleşen “Miss Turkey” yarışması birincisidir. Miss Turkey 2014 tacını bir önceki yılın birincisi Rüveyda Öksüz'den alan ve aday numarası 4 olan Gülşe , Miss World'te derece alamamıştır. İyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. International High School Of The Gothenburg Regione mezunu olan Gülşe, 1.78 boyundadır. Tolga Sayışman'la birlikte "Asla Vazgeçme" dizisinde rol almıştır.