'Tutar mı Tutar' tutmadı

'Tutar mı Tutar' tutmadı
'Tutar mı Tutar' tutmadı
Show TV'nin yeni dizisi 'Tutar mı Tutar' reytinglere yenildi. Dizi ancak 4 bölüm dayanabildi.

Show TV'nin oyuncu kadrosunda Paşhan Yılmazel, Cahit Gök, Ahmet Kürşat Öçalan, Bahadır Efe, Hilmi Özçelik, Zeynep Kankonde, Ceyda Ateş, Su Kutlu, Açelya Özcan, Rıza Sönmez, Selen Uçer gibi isimlerin yer aldığı yaz dizisi 'Tutar mı Tutar', Cuma günü ekrana veda ediyor. 

Yapımını BKM'nin, yapımcılığını Necati Akpınar'ın üstlendiği, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in yaptığı, senaryosunu Erkan Ersezer kaleme aldığı 'Tutar mı Tutar', 4. bölümde sona erecek. 'Tutar mı Tutar'ın final bölümü Cuma günü 23.15'te ekrana gelecek. 

ÖSYM AÇIKLADI! LYS YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


  ETİKETLER:

  ÖSYM

  ,

  LYS

  ,

  Show TV

  ,

  Show

  ,

  Final

  ,

  zaman

  ,

  Ceyda Ateş

  ,

  yaz dizisi

  http://www.radikal.com.tr/140147414014742

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  tutar - user401215

  Tutup da sonraları cıvıklaşacağına, tadı kaçacağına böyle tadı damağımızda kalsın daha iyi. Yaz günü ne kadar izlenme bekliyorlar onu da anlamadım. Ben izliyordum ve gayet hafif hoş bir diziydi.

  Yazık - user1120563

  yahu yazık vallahi yazık..Böyle özgün, naif, nüktedan bir dizi yayından kaldırılıyor..İnsanda uyandırdığı his, diyaloglar, nüanslar böyle bir dizi yayından kaldırılıyor..İnsanların emeklerine yazık..Klişeleşmiş senaryolar mı prim yapacak hep..Yapımcılar göremiyor mu farklı bir dizi ve seyirci kitelesini erken oturtamaz ayrıca reklamı da bence yeterince yapılamadı