'Tutku eğlence, aşk da acı demek...'

'Tutku eğlence, aşk da acı demek...'
'Tutku eğlence, aşk da acı demek...'

İngiliz model, oyuncu, televizyon yıldızı Kelly Brook, GQ Türkiye ’nin haziran ayı kapağı için Londra ’da İngiliz fotoğrafçı Damon Baker’ın objektifinin karşısına geçti. Hakkında merak edilenleri dergiden Mehmet İren’e anlatan Brook, kendisine şiirler yazılmasının biraz tuhaf bir hava yarattığını ve bir süre sonra “Tanrım bütün bu sözü geçen acılara gerçekten ben mi sebep oluyorum?” diye düşünmeye başladığını söylüyor,
Kendine güvenin ve mizah duygusunun gizli silahı olduğunu söyleyen ünlü oyuncuya göre tutku eğlence, aşk da acı demek. İkisi arasındaki tercihi ise kesinlikle tutku. Doğru cevap vermeye çekineceği tek soru ise yine aşkla ilgili: “Hayatının aşkı kimdi?”
Brook’un hepimize tanıdık gelecek bir takıntısı da varmış: Sokakta ızgara ve kaldırım çizgilerine basmadan yürümeye çalışıyor, basarsa kötü şans getireceklerine inanıyor. Ayrıca mezar taşında “Bu biraz acayipti” yazılmasını istiyor. Tanışmak istediği kişi Nelson Mandela; ona göre yaşayan en seksi beş insan ise Danny Cipriani, Rihanna, Adriana Lima, Brad Pitt ve Angelina Jolie.