Tuvalette seks iddiasına fotoğraflı yanıt!

Tuvalette seks iddiasına fotoğraflı yanıt!
Tuvalette seks iddiasına fotoğraflı yanıt!

Nazlı Yazıcı, olayın olduğu iddia edilen gece çektirdikleri fotoğrafları da internet üzerinden paylaştı.

Nazlı Yazıcı, eşini aldatırken yakalanan işadamı K.S.'nin, kocası Kaan Sert olduğu iddiasına ateş püskürdü. Yazıcı, "Yunan Adaları'ndayız ve çok mutluyuz" dedi

Reina’nın tuvaletinde bir kadınla sevişirken yakalanan evli işadamı ‘K.S.’nin, geçen ay Nazlı Yazıcı ile Çırağan Sarayı’nda evlenen Kaan Sert olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Milliyet gazetesinden Sercan Kısmet'in haberine göre, Eşinin ismini yazanlarda Allah korkusu olmadığını söyleyen Nazlı Yazıcı, “Böyle bir şey olması mümkün değil. Haberde eşimi dışarı attıklarını, daha sonra Reina’ya tekrardan geldiği ve beni alıp gittiği yazıyor. Biz mekândan hiçbir şey olmadan ayrıldım. Şimdi eşimle birlikte Yunan Adaları’nda tatildeyiz ve çok mutluyuz” dedi.

Tuvalette seks skandalında yeni iddia


Fotoğrafları internette paylaştı


Olayın olduğu iddia edilen gece çektirdikleri fotoğrafları da paylaşan Yazıcı, “Yurdal Sert’te ilerleyen saatlerde bize dahil oldu. Yanında iki kız vardı. Arkadaşlarımızla yemek yedik, eğlendik. Ben Ramazan ayında içki bile kullanmıyorum. Babam Osman Yazıcı çok hasta, bu haberi ona duyurmak istemiyoruz. Ama sürekli babama mesaj atıyorlarmış. İnşallah yalan haberi anlamaz” diyerek sitem etti. Nazlı Yazıcı’nın annesi Meral Yazıcı da damadı Kaan Sert’e sahip çıktı.

Tuvalette sevişirken basıldılar


‘Gençler tabii ki eğlenecek’


Yaşananlardan dolayı çok üzüldüklerini belirten Meral Yazıcı, “Bu haberi yapanları mahkemeye vereceğiz. Reina’nın güvenlik kameralarını alacağız. Kızım ve damadımı daha fazla üzülmesinler diye tatile gönderdik. Birbuçuk ay önce evlendiler. Kaan’ın böyle bir şey yapması için kafayı yemesi gerekiyor. Kızım o geceyle ilgili ‘Anne Kaan yanımdan hiç ayrılmadı’ diyor” şeklinde konuştu.
Boşanma davasının söz konusu olmadığını dile getiren Meral Yazıcı, “Gerçek bir olay olsa ben kızımı Kaan’ın yanında tutar mıyım? Hemen boşanma davası açardık. Bunlar genç insanlar, tabii ki eğlenecekler. Eşim beyin kanaması geçirdi. Bu haberi duyarsa, daha kötü olur diye korkuyoruz” açıklamasını yaptı.