TV programında altyazı: Kıyamet ne zaman kopacak? Az sonra!

TV programında altyazı: Kıyamet ne zaman kopacak? Az sonra!
TV programında altyazı: Kıyamet ne zaman kopacak? Az sonra!
Nihat Hatipoğlu'nun canlı yayınlanan ramazan özel programında kullanılan ilginç altyazı sosyal medyada eğlence konusu oldu.

RADİKAL – Dini içerikli televizyon programlarının ‘aranan’ isimlerinden Nihat Hatipoğlu’nun, geçen akşam yayınlanan Sahur Vakti isimli programında kullanılan ilginç altyazı sosyal medyanın eğlence konusu oldu.

Hatipoğlu, Sultanahmet Meydanı’ndan canlı olarak yayınlanan ve konukların dini sorularını yanıtladığı programda reklam arasına gitmeden önce “Kıyametin ne zaman kopacağı” konusunda bir soruyu yanıtlayacaktı. Programın rejisi bu nedenle, reklamdan sonra programın devam edeceğini göstermek için kullanılan ve ‘KJ’ olarak adlandırılan bant yazıya “Kıyamet ne zaman kopacak. Az sonra” yazdı.

ATV’de yayınlanan programın bu andaki ekran görüntüsünün fotoğrafını paylaşan sosyal medya kullanıcıları, programı ve Hatipoğlu’nu eleştiren, tiye alan mesajlar yazdılar.

 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/138753613875361

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KIYAĞIM NET! - Ali Karatay

  Herkesin kıyameti kendine, Hatipoğlu kendisininkini, Allah rızası yerine milyon dolarlar karşılığında yaptığIı programından kazandığı paracıklarını çaldırdığında falan yaşayabilir örneğin.