Uçakta yanındaki yolcuyla sevişmeye kalkınca...

Uçakta yanındaki yolcuyla sevişmeye kalkınca...
Uçakta yanındaki yolcuyla sevişmeye kalkınca...
Uçakta 14 viski shot içen bir kadın yolcu, pantolonunu indirip yanında oturan adamla seks yapmaya kalkınca başına büyük iş açtı.

The Daily  Mirror'ın haberine göre 26 yaşındaki Alicia Elizabeth Lander, Toronto'dan Halifax'a uçmak için havalimanına gitti. Mahkemedeki ifadelere göre, bunalımda olduğu için bekleme odasında içmeye başladı. Daha sonra yanına 40 yaşındaki Jason George Chase oturdu ve ona yaklaşık 10 viski shot ısmarladı. Lander da viskileri 20 dakika içinde bitirdi. Lander, uçağa bindikten sonra içmeye devam etti. Bir süre sonra uçuş görevlisi John Dunn'a, arkadaşıyla oturmak için yer değiştirip değiştiremeyeceğini sordu. Yaklaşık yarım saat sonra yolculardan biri Dunn'a, 14A ve 14B numaralı koltuklarda oturan yolcuların neredeyse uçakta seks partisi yapacaklarını söyledi.
Dunn, yolcuların yanına gittiğinde Lander ve Chase'i kucakları ufak bir ceketle örtülmüş halde buldu. Fakat ne yaptıkları da çok belliydi. Bunun üzerine Lander'a eski yerine geçmesi söylendi ve kadın , yolculuğun geri kalanında koltuğunda uyudu.

HAVALİMANINDA HUZURSUZLUK ÇIKARDI

Uçak Halifax'a indiğinde Lander, Dunn'dan şikâyetçi oldu ve polise uçakta yaşananları anlattı. Neticede olay mahkemeye taşındı. Alicia Elizabeth Lander, mahkemede, çok sarhoş olduğu için ne yaptığını hatırlamadığını iddia ederek suçsuz olduğunu savunurken, yargıç Timothy Gabriel, genç kadını 'edebe aykırı davranış sergilemek', 'polis memuruna saldırmak' ve 'mala zarar vermek'ten suçlu buldu.
Jason George Chase de 'edebe aykırı davranış sergilemek'le suçlanırken, mahkemenin hükmünü haziran ayında açıklaması bekleniyor. ( Hürriyet


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Kadın

  ,

  Seks

  ,

  İddia

  ,

  genç