UFO araştırmacısı, uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalışacak

UFO araştırmacısı, uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalışacak
UFO araştırmacısı, uzaylıların varlığını kanıtlamaya çalışacak

Steven Greer

ABD'li bir UFO araştırmacısı, yakın zamanda yayımlayacağı belgeselde uzaylıların varlığını kanıtlayacağını öne sürdü.

ABD ’li bir UFO araştırmacısı, yakın zamanda yayımlayacağı belgeselde uzaylıların varlığını kanıtlayacağını öne sürdü. Eski bir acil servis doktoru olan Steven Greer’in imzasını taşıyan ‘Sirius’ adlı belgeselde, Şili’nin Atamaca çölünde bulunan 15 cm. boyundaki, uzaylı olduğu iddia edilen canlının görüntüleri yer alacak. Belgeselin galası 22 Nisan’da yapılacak.

ntvmsnbc.com’un haberine göre uzaylılar hakkında saklanan bilgilerin açığa çıkarılması için ABD hükümetine çağrıda bulunan Greer, belgeselinde Dünya dışı varlıkların ne tür teknolojiler kullandığı ve kendi gezegenlerinden Dünyamıza gelmek için Uzay’da nasıl yol aldıkları hakkında da bilgiler sunacak. Ancak belgeselde en çok ilgi çekecek olan kısım, şüphesiz ‘küçük uzaylı’ görüntüleri olacak. DNA analizine göre ‘bilinmeyen bir canlı’ olduğu belirtilen uzaylının, Şili’nin Atacama çölünde birkaç yıl önce bulunduğu öne sürülüyor.

Uzaylıların varlığı hakkında uluslararası kamuyoundan saklanan bilgileri ortaya çıkarmayı amaçlayan Greer, internette yayımlanan bir videosunda yaptığı açıklamada, “Dünya dışı varlıklar ve UFO’lar hakkındaki gizliliğin, uzaylılarla bir ilgisi yok. Bu insanlarla, büyük şirketlerin sahip oluğu güçlerle ve sizin gerçeği bilmenizi istemeyen finansal güçlerle bağlantılı bir durum” dedi.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Dünya

  ,

  UFO

  ,

  Sirius

  ,

  Steven Greer

  ,

  DNA

  ,

  İddia

  ,

  şili