Uğur Dündar'dan şartlı veda!

Uğur Dündar'dan şartlı veda!
Uğur Dündar'dan şartlı veda!
Uğur Dündar Halk Tv'de perşembe geceleri yaptığı Halk Arenası programını 'dondurdu'.

RADİKAL - OdaTV'nin haberine göre Uğur Dündar, Halk TV’de ekrana gelen “Halk Arenası” programını dondurdu. Dündar’ın, “Halk Arenası” programını “Umut verici bir değişim ve gelişme olmadığı sürece” ekrana getirmeyeceği öğrenildi.


  http://www.radikal.com.tr/146668014666802

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ÇOK DA İYİ YAPMIŞ... - ARAGORA

  En son seyrettiğimde,bir din bilgini,bir ünlü tiyatrocu birilerine küfür ediyorlardı..Muhalefet yapmak herkesin hakkıdır ama küfür etmek değil ..Ve Sn:Dündar hiç uyarmadı ve hatta kendisi de katıldı..Beğenmediğiniz insanların davranışlarının aynısını yaparsanız sizi kim beğenir ?

  Cocukluk kahramanimiz dogrularin adami Ugur Dundar - ozimuko

  Dundar Bey belki Ataturk'un Genclige hitabesini ezbere okur eminim. Ancak o hitabeyi eyleme dokmekteki zafiyetini gorunce "hey gidi dogrularin adami Ugur Dundar hey..." diyesim geliyor. Kendisinden cok fazla bir sey beklemiyorduk ya da aksi bir davranis ummuyorduk zaten... Demek kendisi sadece umut olan yerde kahramanlik turkuleri soyleyip, gaza gelenlerdenmis. Bunu gormus olduk sadece. Kendisine, su andaki durumla karsilastirilamayacak kadar vahim bir olaya karsi kendini feda eden gazeteci Hasan Tahsin'i hatirltamak isterim. Ugur Bey, durun bir... Daha yeni basliyorduk.