Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması

Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması
Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması
AK Parti İstanbul Milletvetili Uğur Işılak, Meclis'e üçüncü gelişince uyuyakaldı.Işılak uyuma nedeni olarak ülkenin yoğun gündemini gösterdi.'5 gündür 2-3 saat uykuyla duruyorum' dedi.

Meclis Genel Kurulu yaşanan terör olaylarının ardından olağanüstü toplandı. Genel Kurul’a daha önce yemin töreni ve Meclis Başkanı seçimi için gelen Ak Parti ’nin yeni milletvekili Uğur Işılak salonda uyuyakaldı.

Uğur Işılak 'TBMM'ye uyumaya gitmiyorum' demişti ama...


UYUDUM ÇÜNKÜ...
TBMM Olağanüstü Genel Kurulu'nda uyuyakalan İstanbul Milletvekili Uğur Işılak gözlerini açar açmaz telefonuna sarıldı. Işılak, ilk açılmayı hurriyet.com.tr'ye yaptı.

Işılak "Ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle 5 gündür 2-3 saat uykuyla duruyorum. Dolayısıyla bu yorgunlukla 10-15 saniye bir kestirme oldu. Özellikle şunu söylemek isterim ki yaşadığımız şu son bir haftalık süreçte bir horul horul uyuyanlar var bir de harıl harıl çalışanlar var. Ben de bu sorunları çözmek için o harıl harıl çalışanlardan biriyim. Böyle olunca bazen mecliste, bazen okulda bazen misafirlikte böyle kestirmeler olabilir. Bunu çok abartmamak lazım. Suiistimal etmemek lazım" dedi.

Twitter'dan açıklama

Işılak kişisel sosyal medya hesabından da konuyla ilgili bir açıklama yapmayı ihmal etmedi.


  http://www.radikal.com.tr/140622514062257

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  uyusunda büyüsün! - asu555@kahkaha.com

  sen uyu bebişim oy kullanacağın zaman uyandırırlar! 5 gündür ne olacak bu milletin hali diye uyuyamamış; oylama bitince tekrar tatillerine kaldıkları yerden devam ediyorlar! canım ülkem!!!

  Vatan sevgisi! - user1108326

  Vatan sevgisi diye diye milleti uyuta uyuta birilerinin gönlünü hoş tutmak için iki cümle şarkı yazanlar şimdi yata yata milyarları cebine indiriyor, yazık bu milletin alın teriyle gecesini gündüzüne katıp bunların maaşlarını ödeyen bizlere...

  Davudi parmak kaldırıcı-indirici - makul

  BU zatın davudi sesiyle iktidar borazlanlığını derin ve etkileyici bir sesle yapabilmesinden başka meziyeti var mıdır ki?

  Bu da bu dönemin Hakan Şükür'ü. - branduin

  O da geçen seçimden sonra Meclis'e 1-2 gelmiş, sonra çok sıkılmıştı ve özel kanalda futbol yorumculuğuna devam etmişti. Bu şahıs da konserlere başlar. Her bir ilde teşkilat adam toplayıp getirse epeyce para yapar bu da.

  Mışıl mışıl ... - sibeloden

  Horul horul uyumamış ama lütfen arkadaşlar , mışıl mışıl uyumuş..

  o kadar vatan seversin ki ... - user1051277

  vatanı ne kadar çok sevdiğin belli. Ülkede savas var kan mı dokelim evlatlarımızı mı koruyalım tartısılıyor sen uyuyorsun.

  IŞILAK HAKLI, O UYANIK, ASIL ONU SEÇENLER UYUYOR! - Ali Karatay

  Günde 2 saat uyuyor, 22 saat memleket için dimdik ayaktaymış sayın vatansever vekilimiz, fakat o iki saatte de siz onun uyuduğunu sanıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz, o vatan hainlerini aldatmak için kurduğu bir tuzak, bakalım memleketin bekçisi "uyusa" kim ne hainlik yaparmış, onu tespit ediyor. Yoksa o 24 saat uyanık, uyuyanlar onu seçenler, 13 yıldır uyuyorlar.