Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması

Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması
Uğur Işılak'tan uyuma açıklaması
AK Parti İstanbul Milletvetili Uğur Işılak, Meclis'e üçüncü gelişince uyuyakaldı.Işılak uyuma nedeni olarak ülkenin yoğun gündemini gösterdi.'5 gündür 2-3 saat uykuyla duruyorum' dedi.

Meclis Genel Kurulu yaşanan terör olaylarının ardından olağanüstü toplandı. Genel Kurul’a daha önce yemin töreni ve Meclis Başkanı seçimi için gelen Ak Parti ’nin yeni milletvekili Uğur Işılak salonda uyuyakaldı.

Uğur Işılak 'TBMM'ye uyumaya gitmiyorum' demişti ama...


UYUDUM ÇÜNKÜ...
TBMM Olağanüstü Genel Kurulu'nda uyuyakalan İstanbul Milletvekili Uğur Işılak gözlerini açar açmaz telefonuna sarıldı. Işılak, ilk açılmayı hurriyet.com.tr'ye yaptı.

Işılak "Ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle 5 gündür 2-3 saat uykuyla duruyorum. Dolayısıyla bu yorgunlukla 10-15 saniye bir kestirme oldu. Özellikle şunu söylemek isterim ki yaşadığımız şu son bir haftalık süreçte bir horul horul uyuyanlar var bir de harıl harıl çalışanlar var. Ben de bu sorunları çözmek için o harıl harıl çalışanlardan biriyim. Böyle olunca bazen mecliste, bazen okulda bazen misafirlikte böyle kestirmeler olabilir. Bunu çok abartmamak lazım. Suiistimal etmemek lazım" dedi.

Twitter'dan açıklama

Işılak kişisel sosyal medya hesabından da konuyla ilgili bir açıklama yapmayı ihmal etmedi.