Ünlü oyuncu evinde ölü bulundu

Ünlü oyuncu evinde ölü bulundu
Ünlü oyuncu evinde ölü bulundu
Disney Channel'da yayınlanan "The Famous Jett Jackson" da genç yıldız olarak oyunculuk kariyerine başlayan Aktör Lee Thompson Young 29 yaşında hayatını kaybetti.

"Friday Night Lights" filminde ve "Rizzoli & Isles," dizisinde Dedektif Barry Frost rolüyle izleyicinin karşısında olan genç oyuncu evinde ölü bulundu.

Ntvmsnbc'nin haberine göre; Thompson, özellikle Disney’in 1998 ile 2001 yılları arasında The Famous Jett Jackson yapımı ve ardından Smallville, FlashForward ve Scrubs gibi dizilerdeki rolleriyle tanınıyordu. 

Son olarak TNT’nin Rizzoli & Isles dizisinde Dedektif Barry Frost karakterini canlandıran oyuncu dizi çekimlerine gitmedi. Ardından genç oyuncunun cesedi ev sahibi tarafından bulundu. TMZ raporlarına göre Lee Thompson Young bir silah ile kendini vurarak intihar ettiği iddia edildi.

Genç oyuncunun ani ölümünden sonra , Adli Tıp uzmanları olay yerinde inceleme yaptı. Oyuncunun ailesi ve sevenleri haber karşısında şoke oldu. 

Oyuncunun menajeri olan Jonathan Baruch, “Lee Thompson Young’un ölümünü sizlere büyük bir üzüntü ile bildiriyorum. Lee sadece genç ve parlak bir oyuncuydu. O harika ve nazik bir ruha sahipti. Onu gerçekten özleyeceğiz. Bu olay ailesi ve arkadaşları adına çok zor olacaktır. O yüzden onlar adına gizlilik konularını saygı ile sizlerden rica ederiz.”

Cinayetten şüphelenen polis ekipleri de genç oyucunun sır ölümünü kapsamlı araştırıyor.


  ETİKETLER:

  Adli Tıp

  ,

  haber

  ,

  TMZ

  ,

  TNT

  ,

  İddia

  ,

  dizi

  ,

  genç

  ,

  silah

  ,

  İnceleme

  ,

  İntihar