Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Pascal Nouma için darp etti

Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Pascal Nouma için darp etti
Ünlü oyuncu, gazeteci sevgilisini Pascal Nouma için darp etti
Sözcü gazetesinde röportajlar yapan Edda Sönmez, Pascal Nouma'yla yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşınca sevgilisi olan ünlü oyuncu Saruhan Hünel tarafından darp edildiğini iddia etti.

Olaya ilişkin savcıya ifade veren Edda Sönmez, halen “Karagül” dizisinden rol alan Saruhan Hünel’den korunmak için uzaklaştırma kararı verilmesini talep etti. Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nda gelerek 6 aylık ilişkileri içinde 5 kez şiddete uğradığını belirten Sönmez, ilişkilerini noktaladığı oyuncu hakkında suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu dilekçesinde darp edildiği süre içinde savcılığa başvurmadığını, darp raporu da almadığını belirten gazeteci, “Mesleki kaygılar nedeniyle şikayetçi olmadım. Darp olayına ilişkin vücudumun çeşitli yerlerinin fotoğraflarını çektim, dosyaya sunacağım” dedi.

TEKMEYLE VURUYORDU

Futbolcu Pascal Nouma ile yaptığı röportajın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması üzerine, Saruhan Hünel’in önce telefonla kendisine hakaretler edip ardından da Üsküdar’daki evinde kendisini darp ettiğini iddia eden Sönmez, “Kapıyı açar açmaz tekmeyle vurmaya başladı. Yere düştüm, yüzümü kapattım. Bu şekilde vurmaya devam etti. Ağlayarak beni bırakması için yalvardım. Beni darp ettikten sonra belinin ağrıdığını söyledi” şeklinde ifade verdiği öğrenildi. Sönmez, oyuncu Saruhan Hünel’den koruma ve uzaklaştırma kararı verilmesini talep ederek cezalandırılmasını istedi.

PASCAL NOUMA’DAN AÇIKLAMA

Yaşanan olaylar sonrası eski futbolcu Pascal Nouma, twitter hesabından açıklamada bulundu.

Pascal Nouma konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Bu fotograf yuzunden gazeteci arkadasi, sevgilisi dovmus,roportaj 50 kisinin icinde yapildiburasi spor salonu. yazik”

“Kimsenin iliskisine karisamam ama hayatimda ne kadina ne cocuga ne de aciz birine elimi kaldirmadim, looser!!”

EŞİNİ YARALAMAKTAN HAKKINDA İDDİANAME HAZIRLANMIŞ


Şu anda Karagül dizisinde oynayan Saruhan Hünel hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında “ayrı yaşadığı eşini bıçakla yaraladığı, rol aldığı dizinin yönetmenini de yaralamaya teşebbüs ettiği” iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlenmişti.