Ünlü oyuncu kendini böyle savundu: Aşiret demedim, aşure dedim!

Ünlü oyuncu kendini böyle savundu: Aşiret demedim, aşure dedim!
Ünlü oyuncu kendini böyle savundu: Aşiret demedim, aşure dedim!
Geçen hafta kendisini görüntüleyen magazin gazetecilerini "Benim ailem aşiret; kapımın önünde iş çeken adamı vururum" sözleriyle ilgili bir açıklama yaptı. Kocaoğlu'nun, "Ben aslında aşure demiştim. Yanlış anlamışlar" demesi şaşkınlık yarattı.

RADİKAL - Oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçen hafta Cihangir'deki Leyla'da bir kadınla görüntülendi. Magazin gazetecilerinin kendilerinin fotoğraflarını çekmesine sinirlenen oyuncu, muhabirleri tartakladı.

Muhabirlerin tepki göstermesi üzerine de "Kapımın önünde kimse görüntü alamaz. Benim ailem aşiret; kapımın önünde çeken adamı vururum. O görüntüleri sileceksin" diye bağırdı.

Vatan 'ın haberine göre, oyuncu Rıza Kocaoğlu, dün gece ise ‘Karadayı’ dizisinin 100’üncü bölümü için Akaretler’de bir restoranda düzenlenen yemekte gazetecilere geçen haftaki olayla ilgili ilginç bir açıklama yaptı. Oyuncu “Ben aslında aşure demiştim. Yanlış anlamışlar” dedi.

 

 


  http://www.radikal.com.tr/130373713037372

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - şev_baş

  "Benim ailem aşure. Verin fotoğrafları yoksa narı bol aşure ısmarlamam" :)))

  o zaman hemen duzeltelim - mutegate

  efendim oyuncumsu insan "asure" dedigine gore soyledigi cumle olmali: "Benim ailem asure.. O goruntuleri sileceksin". Sonrasinda "sileceksin" degil "seveceksin" demis olmali.