Ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı pazarcı oldu, tezgah kurdu!

Ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı pazarcı oldu, tezgah kurdu!
Ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı pazarcı oldu, tezgah kurdu!
Teoman Kumbaracıbaşı pazarda reçel satıyor ve gelen dizi tekliflerini de düşünmeden geri çeviriyor. Peki Teoman Kumbaracıbaşı kim ve oynadığı diziler hangileri? İşte haberin detayları ve ünlü oyuncu hakkında bilgiler...

"Bu şartlarda çalışacağıma gider pazarda limon satarım” sözü gerçek oldu. Dizi sektörünü protesto eden Teoman Kumbaracıbaşı, pazarda reçel satmaya başladı ‘Aşka Sürgün’den ‘Aşk Kırmızı’ya, ‘Ayışığı’ndan ‘Binbir Gece’ye birçok dizi ve sinema filminde rol alan ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı, neredeyse bütün oyuncuların isyanına neden olan zorlu set koşullarından bunalınca pazarcılık yapmaya başladı.

TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRİYOR

Son olarak ‘Galip Derviş’te bir bölüm konuk oyuncu olarak ekrana gelen Kumbaracıbaşı, Erenköy Perşembe Pazarı’nda tezgâh kurdu.

Teoman Kumbaracıbaşı pazarcı oldu


Vatan'ın haberine göre; Kadıköy’de 22 metrekarelik bir ev tutan oyuncu, evde yaptığı süt reçellerini pazarda satarak geçimini sağlıyor, gelen dizi tekliflerini de düşünmeden geri çeviriyor.

Pazarcılık yaparak çok mutlu olduğunu söyleyen Kumbaracıbaşı, dışında tüm vaktini kitap okuyarak ve müzikle ilgilenerek geçiriyor.


TEOMAN KUMBARACIBAŞI KİMDİR, HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

18 Ekim 1971'de doğdu.

2005 yılında Aşk Yolu isimli TV Filminde rol aldı.

Yine 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile birlikte "Aşka Sürgün" isimli dizide Arda ve Civan Azizoğlu karakterlerini canlandırdı. Dizi bitmeden diziden ayrıldı.

2006 yılında "Gözyaşı Çetesi" isimli dizide "Serdar" rolüne hayat verdi.

2010 yılında Ata Demirer'in yönettiği Eyyvah Eyvah 2 filminde rol aldı.

ROL ALDIĞI DİZİLER

Evim Sensin
Aşk Kırmızı
Galip Derviş (Selman Teker)