Ünlülerden kadın emeğine 'tatlı' destek!

Ünlülerden kadın emeğine 'tatlı' destek!
Ünlülerden kadın emeğine 'tatlı' destek!

Kitapta Rachel Allen'ın tarifleri yer alıyor.

Sinema, müzik, sanat ve magazin dünyasının ünlü kadınları, geliri bağışlanacak bir tatlı tarifi kitabı için objektif karşısına geçti.

Televizyon ve sanat dünyasının ünlü kadınları, gelirinin tamamı Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı"na bağışlanacak dondurmalı tatlı tarifleri kitabı 'Tatlı Sırlar'ın tanıtımı için poz verdi.

Aralarında Ayşe Kucuroğlu, Bennu Gerede, Deniz Akel, Deniz Berdan, Emel Acar, Gülay Kamaz, İpek Tuzcuoğlu, Merve Sevi, Nefise Karatay, Özge Özberk, Özlem Yıldız, Rachel Allen, Yeşim Salkım, Yolanthe Cabau gibi ünlü isimler, fotoğrafçı Merve Hasman'ın objektifi karşısına geçti.

Yıldız isimlerin renkli fotoğrafları 5 Eylül 'de düzenlenecek sergide görülebilecek. 15 ünlü ismin fotoğraflarından oluşan serginin açılış gecesi ünlü isimlerin de katılımıyla W Hotel Okka Restaurant'ta gerçekleşecek. Kitabın satışından elde edilecek gelirle, KEDV'in kadınların ekonomik olarak güçlenmeleri ve düzenli gelir elde etmeleri amacıyla yürüttüğü projelere önemli ölçüde katkı sağlanması amaçlanıyor.