Ünlülerin hocasına hırsızlık gözaltısı

Ünlülerin hocasına hırsızlık gözaltısı
Ünlülerin hocasına hırsızlık gözaltısı
Ünlü isimlerin kayak hocası C.E. (47) ile arkadaşı M.U. (43), Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde çok sayıda süpermarketten içki hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındı

Yaşar ANTER

BODRUM - Ebru Gündeş, Eda Taşpınar ve Aysun Kayacı gibi pek çok ünlünün kayak hocası olan C.E., bir süre önce kız arkadaşı M.U. ile Bodrum'a tatile geldi. Gümbet Mahallesi'ndeki bir pansiyona yerleşen iki arkadaş, iddiaya göre geçen hafta bir süpermarketten içki çaldı. Süpermarket görevlileri içkilerin çalındığını farkedip, güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde C.E. ve M.U.'nun aldığını belirleyip, polise şikayetçi oldu. Polisin aradığı iki şüpheli, son olarak dün akşam bir marketten alışveriş yaparken özel güvenlik görevlileri tarafından yakaladı. Polise teslim edilen C.E. ve M.U.'nun kaldıkları pansiyondaki odalarında yapılan aramada, çeşitli marka ve türlerde çalıntı olduğu anlaşılan 200 şişe içki ele geçrildi.

Polisteki songularında, güvenlik kamerası kayıtlarına rağmen suçlamaları kabul etmedikleri bildirilen iki şüpheli, işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi.(dha)