Urfalıyım Ezelden 2. bölüm: Ceylan'ın sesi herkesi büyüler

Urfalıyım Ezelden 2. bölüm: Ceylan'ın sesi herkesi büyüler
Urfalıyım Ezelden 2. bölüm: Ceylan'ın sesi herkesi büyüler
Kanal D'nin yeni dizisi Urfalıyım Ezelde, bu akşam saat 20:00'da 2. bölümü ile ekranlara gelecek. Ceylan'ın sesi Yanık Memed ve Cemal'i tam anlamıyla büyülemiştir. Ceylan'ın sıra gecelerinde solist olmasını istemektedirler.

Başrollerinde Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert ve Öykü Gürman’ın olduğu dizi ilk bölümüyle geçtiğimiz hafta ekranlara gelmişti ve izleyenlerden tam not almayı başarmıştı. Bu bölümde Bülent Serttaş konuk oyuncu olarak ekrana gelecek ve yine bu bölümden itibaren Zuhal Olcay da diziye dahil oluyor.

Ceylan’ın sesi Yanık Mehmed ve Cemal’i oldukça etkiler ve tüm aile onun sıra gecelerinde solist olmasını istemektedir. Fakat işi zora sokan bir durum vardır ve o da sıra gecelerinde “ kadın solist” olmamasıdır. Yanık Memed bunu bilir ve o yüzden de Ceylan’ı kabul etmez.

URFALIYIM EZELDEN 2. BÖLÜM FRAGMANI

KANAL D CANLI YAYIN BAĞLANTISI

Cemal son zamanlarda farklı davranmaya başlamıştır ve Selva bu değişimleri görmeye başlamıştır. Deli Duran ve Emine ise İstanbul ’a hapishaneden çıkan Recep’i karşılamaya gelmişlerdir. Çetin ile Deli Duran’ın Recep’in beşinden ayrılmaya niyetleri yoktur. Cemal, Çetin’in delice düşüncelerinden onu uzaklaştırmaya çalışır ama bu konuda pek de başarılı olamaz.

Ceylan ise hayatını şarkı söyleyerek kazanmak istemektedir; ancak sahnedeyken başına gelen olaylar onu hayattan bezdirir. Cemal’in ve Bozoğlu ailesinin içtenliği ve sıcak davranışları onu derinden etkilemiştir.

Çetin ise abisinin kanının yerde kalmasından mutsuzdur ve bunu kendine yediremez. İntikam ateşiyle yanıp tutuşurken planlar yapmaya başlar; ancak bu sefer karşısında abisi Cemal’i bulur.