Üvey kardeşine benzemek için servet harcadı

Üvey kardeşine benzemek için servet harcadı
Üvey kardeşine benzemek için servet harcadı
Sansasyonel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Lindsay Lohan'a benzemek isteyen üvey kardeşi tam 25 bin dolar harcadı

Son dönemlerde ev kirası, vergi borcu derken ciddi mali sıkıntılar yaşayan 27 yaşındaki güzel oyuncu Lindsay Lohan'ın 18 yaşındaki üvey kız kardeşi Ashley Horn, ünlü kardeşine benzemek için estetik müdahalelere 25 bin dolar para harcadı.

Gazeteport'un haberine göre, Lindsay’nin babası Michael Lohan’in gayri meşru çocuğu olan Ashley’nin, 2011 yılında yapılan bir babalık testiyle Michael’ın çocuğu olduğu kanıtlanmıştı.

İngiliz basınından The Daily Mail’in sitesinde yer alan habere göre Lindsay’ye benzemek için beş operasyondan geçmek zorunda kalan Ashley, konuya ilişkin olarak In Touch dergisine konuştu.

“Burun estetiği yaptırdım, yanaklarımın alt kısmına ve çene hattıma biraz rötuş yaptırdım, çeneme ve yanaklarımın üst kısmına biraz yağ enjekte ettirdim” şeklinde konuşan Ashley sözlerine şöyle devam etti; “Hedefim, Lindsay’nin 18-19 yaşlarında olduğu günlerindeki haline iyi günlerindeki haline benzemekti”

Hollywood’da kariyer yapmayı planlayan Ashley, estetik müdahaleler sonrası artık kendisini Lindsay’den “daha çekici” buluyor.

Her ne kadar estetik müdahaleler sonucunda Lindsay’e biraz daha benzemiş olsa da kişilik olarak kardeşine hiç benzemediğini belirten ve parti tutkusu olmadığını söyleyen Ashley, “Ben Lindsay değilim. Ben o ailede büyümedim…İçki içmem, uyuşturucu kullanmam ya da partilerde takılmam. Sorumluluk sahibi biri olmak hoşuma gidiyor” dedi.

Lindsay ile bir ilişkisi bulunmayan Ashley, ayrıca gelecekte Lindsay ile görüşme gibi bir planı da olmadığını söylüyor.


  ETİKETLER:

  Hollywood

  ,

  Kariyer

  ,

  Kız

  ,

  Para

  ,

  Ünlü

  ,

  Parti

  ,

  Vergi

  ,

  Mail