Van Damme'a 'Chuck'tı!

Van Damme'a 'Chuck'tı!
Van Damme'a 'Chuck'tı!
Van Damme'ın bir otomobil markası için rol aldığı ve internette viral olan reklama, Chuck Norris'ten destansı bir cevap geldi. İşte uzun yıllardır ekranlarda görünmeyen Norris'in muhteşem dönüşü.

Radikal.com.tr - Dövüş filmlerinin yaşayan efsanesi ABD 'li ünlü aktör Chuck Norris, yıllar süren sessizliğini bozarak yeniden kamera karşısına geçti. Eski rakibi Van Damme'ın izlenme rekorları kıran reklamına cevap niteliğinde bir prodüksiyonda rol alan Norris, Jean-Claude Van Damme'ın oynadığı o günlerde çok konuşulan kamyon reklamı ile fena dalga geçti. 

İŞTE CHUCK NORRIS'İN VAN DAMME'A DESTANSI YANITI!Van Damme'ın asfalt yolda iki tırın üzerinde gerçekleştirdiği performansı havada ve uçakların üstünde uygulayan 73 yaşındaki aktörün videosu internetin yeni fenomeni haline geldi. 

VAN DAMME'IN İZLENME REKORLARI KIRAN VİDEOSU:Tamamen bilgisayar teknikleri kullanılarak gerçekleştirilen yapım, son günlerde sosyal medyada binlerce paylaşım ve izlenme almış durumda. Görüntüler, tıpkı Van Damme'ın reklamında olduğu gibi yakın çekim ile başlayıp gittikçe genişleyen bir kadrajla devam ediyor. Açı genişledikçe Chuck Norris'in iki dev kargo uçağının kanatlarının arasında spagat yapması görünüyor. Görüntüleri daha da absürd hale getiren nokta ise Chuck Norris'in kafasında taşıdığı 11 tam teçhizatlı paraşütçü...


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Van

  ,

  Ünlü

  ,

  Bilgisayar

  ,

  aktör

  ,

  sosyal

  ,

  Dalga