Vatan Şaşmaz sözleşmeli evlilik yaptı

Vatan Şaşmaz sözleşmeli evlilik yaptı
Vatan Şaşmaz sözleşmeli evlilik yaptı
Yasemin Adalı ile hayatını birleştiren Vatan Şaşmaz, "Eşimle evlilik sözleşmesi yaptık. Herkesin kendi yatırımları var. Onun haklarını korumak istedim" diye konuştu.

Mimar Yasemin Adalı ile iki hafta önce hayatını birleştiren Vatan Şaşmaz, eşi ile evlilik sözleşmesi imzaladıklarını söyledi.

Kanaltürk’te yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olan Şaşmaz, “Baba olmayı çok istiyorum. Çocuk kararı olmasaydı evlenmez, beraber yaşamaya devam ederdim” açıklamasında bulundu.

Evlilik  sözleşmesi yapmasının sebeplerini ise “Eşim köklü bir aileden geliyor, onun da varlıkları var. Onun da kendi haklarını koruması için ben özellikle evlilik sözleşmesi istedim. Eşim evlilik sözleşmesini teklif ettiğimde bozulmadı. Ben ona bunun gerekliliğini anlattım. Herkesin kendi yatırımları ve devam ettirdiği kazanımları var. Onun haklarını korumak için sözleşme yapmak istedim” sözleriyle açıkladı.

“BAŞARI GÜZELLİKTEN DAHA ÖNEMLİ”

Şaşmaz, eşinin bu kararını saygıyla karşıladığını da sözlerine ekleyerek, “Akıllı, güçlü kadın bana seksi geliyor. Başarı, güzellikten daha önemli bir kriter. Dış görünüme ilk beş saniye bakarsın. Karşındaki çok güzel bir kadın olabilir ama bütün gün evde izdivaç programları izliyor, hiç mesleği yoksa, Adriana Lima bile olsa bana seksi gelmez” dedi.

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 yılında İstanbul 'da doğdu.

Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi'nde İşletme okuyan Vatan Şaşmaz, okul yıllarında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'nda fotomodellik yapmış, reklam filmlerinde, video kliplerde rol almış ve bazı katalog çekimlerine katılmıştır.

Vatan Şaşmaz,kariyerine  1998 yılında Kanal 6’da “Erkekler Kulübü” programını sunarak başladı. 2000 yılında Atv’ye “Özel Hat” programını sunmak için transfer oldu ve kariyer hayatı böyle şekillenmeye başladı. 2010 yılında yeniden başlayan Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı.