Ve Noemi açtı ağzını...

Ve Noemi açtı ağzını...
Ve Noemi açtı ağzını...

Lario, Berlusconi?den ayrılmaya Noemi?nin doğum gününe gitmesinden sonra karar vermişti.

'Berlusconi'nin evliliğini bitiren kız' diye bilinen model Noemi konuştu: 'Bir doğum günü partisi bir evliliği nasıl bitirir, bitiyorsa o nasıl bir evliliktir!'

LONDRA - İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ’yle aşk yaşadığı konuşulan 18 yaşındaki iç çamaşırı modeli Noemi Letizia sessizliğini bozdu. Başbakanın evliliğini bitiren kadın olarak anılmaktan hoşlanmadığını söyleyen Letizia, “Bu doğru değil. Bir doğum günü partisi bir evliliği nasıl bitirebilir ki? Eğer bitirebiliyorsa bu ne tür bir evliliktir?” diyen Letizia, Berlusconi’nin eski eşi Veronica Lario’yu kastederek, “Her yerde evliliğinin benim yüzünden bittiğini söylemesi utanç verici. Onun adına üzülüyorum. Söyledikleri de umrumda değil” diyor.
Başbakan Berlusconi, arkadaşının kızı olan Letizia’nın 18. doğum gününe katılmış ve ardından tüm dünya basınında ikilinin aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştı. Takip eden günlerde Letizia’nın başbakanın kendisine hediye ettiği 5 bin avroluk kolyeyle gazetelere poz vermesi Lario için bardağı taşıran son damla olmuş ve boşanma davasını açmıştı. 

‘Ona hep babişko derim’
Gazeteci Daphne Barak’a konuşan Letizia, “Henüz çok gencim. Bir evliliği bitirmiş olduğum ima edildiğinde bile çok üzülüyorum, herkes üzerime geldi ama ben dik durmayı başardım” diyor.
Modelin, ünlü olmak için Berlusconi’yi kullandığına dair haberler de basında uzun süre yer almıştı. Letizia, “Buna ihtiyacım yok” dese de Berlusconi’nin partisine katılmasından sonra ünlendiği aşikâr. “Silvio’yu her zaman ararım çünkü çok tatlı biri ve onu kendime babam kadar yakın hissediyorum” diyen genç model “Silvio’ya küçüklüğümden beri babişko derim. Ama yazıldığı gibi onun bana taktığı bir lakap yok. Partime geldiğinde de çok uzun kalmadı. Babam bana sürpriz yapmak için aramış. O da kırmamış, yazılanlar doğru değil” diyor.
Berlusconi’nin 25 yaşındaki kızı Barbara’nın babasının yaptığının yanlış olduğunu söylemesine üzülen Letizia, “O bir anne. Benim gibi genç birinin nasıl üzüleceğini düşünemedi herhalde. Bence söyledikleri çok yanlış ama ben onu da seviyorum” diyor.
Partiden sonra hayatının çok değiştiğini söyleyen Letizia’nın tek isteğiyse oyuncu olmak. “Çok matrak, neşeli bir insan. İşini nasıl yapacağını iyi biliyor. Mükemmel bir kişiliği olduğu için bana göre de tam bir lider” dediği Berlusconi’yle de ara sıra telefonda görüşüyor. (The Daily Mail)


    ETİKETLER:

    Silvio Berlusconi