Versace diyeti: Meyve suyu

Versace diyeti: Meyve suyu
Versace diyeti: Meyve suyu
14 yıl aradan sonra geçtiğimiz yaz Versace için tekrar podyuma çıkan Naomi Campbell, defile öncesi yaptığı katı diyetti anlattı.

Dünyanın en tanınmış 43 yaşındaki süpermodeli Naomi Campbell, ilerleyen yaşına rağmen tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

İngiliz basınından The Daily Mail 'in sitesinde yer alan habere göre; Paris’te gerçekleşen İtalyan markası Versace'nin defilesinde siyah ceket ve iç çamaşırıyla podyuma çıkan Naomi, defile öncesi yaptığı katı diyeti sevenlriyle paylaştı.

Us Weekly’nin haberine göre The Edit isimli çevrim içi moda dergisine konuşan 43 yaşındaki Naomi Campbell, Versace defilesi öncesindeki 10 gün boyunca, arınmak için sadece havuç, zencefil ve ananastan oluşan meyve suları içtiğini açıkladı.

O özel diyet programına rağmen kimi zaman çikolata ve patates cipsi yediğini de söyleyen Naomi, insanın mutlu olduğu küçük şeylerden kendisini mahrum bırakmaması gerektiğini belirtti.

Naomi’nin, Versace öncesi girdiği meyve suyu diyeti ise belli ki işe yaramıştı. Naomi, Haziran ayında Paris’te düzenlenen Versace defilesinde sergilediği kusursuz vücuduyla büyük yankı uyandırmıştı.

Defilenin kendisi için özel bir anlamı da olduğunu belirten Naomi, “14 yıl sonra o defileye çıkmak benim için çok duygusaldı” diyerek Versace ailesiyle yeniden bir araya gelmesinin kendisine yaşattığı hissi ifade etti.

Defile sonrası Donatella Versace ve Uma Thurman’la poz veren Campbell, göbeği açık dantelli kostümüyle bütün dikkatleri üzerine çekmişti. (Gazeteport)


  ETİKETLER:

  Diyet

  ,

  Moda

  ,

  Mail

  ,

  Zencefil

  ,

  zaman