Victoria Beckham'ı çok kızdıracak!

Victoria Beckham'ı çok kızdıracak!
Victoria Beckham'ı çok kızdıracak!
Eski Spice Girls (Baharat Kızlar) üyesi Melanie Chisholm'dan, moda ikonu Victoria Beckham'ın kocası David Beckham'a övgü geldi: Onu gerçekten pantolonu içinde görmek istemiyorum

Müzik dünyasının en popüler topluluklarından biri olan ve uzun süre önce dağılan İngiliz Spice Girls grubunun eski üyesi Melanie Chisholm'dan Victoria Beckham'ı kızdıracak bir itiraf geldi.

Ünlü oldukları dönemde sportif baharat Mel C adıyla bilinen Chisholm, bir dergiye verdiği röportajda Beckham'ı giyinik görmek istemediğini söyledi.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre Mel C, Victoria Beckham ve ailesi ile ilişkisi sorulduğunda, 'David Beckham'ı pantolonu içinde çok kez gördüğünüzde, bu adam arkadaşımın kocası ama onu gerçekten pantolonu içinde görmek istemiyorum' diye düşündüğünü söyledi.

Bu sözleriyle, Beckham'ın iç çamaşırları reklamlarında gösterdiği endamına gönderme yapan Mel C, çiftten övgüyle söz etti.

İkilinin zamanla moda ikonu haline gelmesinin doğal olduğunu belirten Chisholm, Beckham'ların yarattığı yeni markalarının başarısına da dikkat çekti. (gazeteport)