Vin Diesel kızına Paul Walker'ın adını verdi

Vin Diesel kızına Paul Walker'ın adını verdi
Vin Diesel kızına Paul Walker'ın adını verdi

Paul Walker ve Vin Diesel

Aktör Vin Diesel, 1 hafta önce doğan küçük kızına 2013 yılında hayatını kaybeden dostu Paul Walker'ın adını verdiğini açıkladı.

RADİKAL - Aktör Paul Walker 2013 yılının Kasım ayında geçirdiği bir araba kazası sonucu hayatını kaybetmişti. Tüm ailesi ve dünya çapındaki hayranlarını yasa boğan Walker’ın ölümü, yakın arkadaşı Vin Diesel’ı da derinden sarsmıştı. Öyle ki, Paul Walker’ın annesi Diesel’a özel olarak taziyelerini bildirmiş, “Biz bir evlat kaybettik, ama sen de diğer yarını kaybettin” demişti.

Diesel çıktığı her şovda Paul Walker’la olan dostluğunun kendisi için ne kadar özel olduğunu dile getiriyor. Şimdi de Diesel, 1 hafta önce doğan küçük kızına en iyi dostunu hatırlatacak bir isim verdi.

Pazartesi günü ABD ’de yayın yapan Today adlı şova konuk olan Vin Diesel, 16 Mart’ta baba olduğunu ve çok mutlu olduğunu söyledi. Sözlerine devam eden Diesel, uzun süredir beraber olduğu kız arkadaşı Paloma Jimenez’den olan küçük kızına Pauline adını verdiğini söyledi.

“Paul doğum sırasında bizimle odadaydı” diyen Diesel, yaşadığı duygusal anları şöyle anlattı; “Bebeğimin göbek bağını keserken aklımda bir başkası yoktu. Onun orada olduğunu biliyordum. Bebeğimize Pauline adını vermek istedik çünkü onun anısının ailemde ve benim dünyamda yaşamaya devam etmesini istedim.”

Aktör Paul Walker hayatını kaybettiği sırada, bugünlerde gösterime girecek olan Furious 7 filminin çekimleri devam ediyordu. Filmin çekimleri planlandığı gibi gitseydi, 11 Temmuz 2014’te gösterime girecekti. Ancak bu trajik kaza sonrasında yönetmen James Wan senaryoda bazı değişiklikler yaptı ve Paul Walker’ın seriden doğru şekilde ayrılabilmesini sağladı. Walker’ın sahnelerinde, aktörün erkek kardeşleri Caleb Walker ve Cody Walker oynadı ve her iki kardeşin de yüzlerine CGI teknolojisiyle Paul Walker’ın yüzü yerleştirildi.

Furious 7 filmi, 3 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda Türkiye ’de de vizyona girecek.

Vin Diesel: Paul Walker benim kardeşimdi

Paul Walker'sız 'Hızlı ve Öfkeli' sinemalarda

2015 baharında koşarak sinema salonlarına gitmenize sebep olacak 26 film