Viski severlere müjde

Başarılarla dolu yeni bir yılı kutlamak amacıyla Johnnie Walker Black Label 75 cl ve Johnnie Walker Red Label 75 cl'den oluşan yılbaşı özel paketi 56 milyon liradan satışa sunuluyor.

Başarılarla dolu yeni bir yılı kutlamak amacıyla Johnnie Walker Black Label 75 cl ve Johnnie Walker Red Label 75 cl'den oluşan yılbaşı özel paketi 56 milyon liradan satışa sunuluyor. Johnnie Walker Black Label ve Johnnie Walker Red Label'in değişmeyen tadı ve kalitesi, yılbaşı özel paketi içinde yeni yılı eşsiz bir tadla kutlamak isteyen viskiseverlerle Aralık ayı itibariyle buluşacak.
Johnnie Walker yılbaşı özel paketi, sadece Aralık ve Ocak aylarında, zincir mağazalar ve tüm satış noktalarında viskiseverleri bekliyor olacak. Elinizi çabuk tutun!Sarrarf'ta yılbaşı bir başka
Kuruçeşme sahil yolunda, Seahouse'un hemen altında açılan Sarraf Meyhane Bar yılbaşını dışarıda kutlamak isteyenleri bekliyor. Fasıl, Türkçe şarkılar ve DJ Cem'li eğlenceden nasibini almak isteyenler 0212 - 358 05 60/70 no'lu telefonlardan rezervasyon yaptırabilirler.