Voleybol Milli Takımı'yla tanışın!

Voleybol Milli Takımı'yla tanışın!
Voleybol Milli Takımı'yla tanışın!

Takım halinde çekilen fotoğrafların dışında, sporcular kişiliklerini yansıtan kıyafet ve aksesuvarlarla da poz verdi.

Voleybol erkek Milli Takımı, 3-13 Eylül tarihlerinde Türkiye'de gerçekleşecek Avrupa Şampiyonası'nın tanıtım çekimleri için objektif karşısına geçti

İSTANBUL - Voleybol Erkek Milli Takımı ‘Sizi Voleybol Erkek Milli Takımı İle Tanıştırıyoruz’ projesi için objektif karşısına geçti. Tasarımını Hakan Öztürk’ün yaptığı çekimlerde Fabrika Photography’den Sedef Delen’in objektifine gülümseyen Voleybol Erkek Milli takımı oyuncuları 3-13 eylül tarihlerinde İstanbul ve İzmir’de düzenlenecek olan 2009 Avrupa erkekler voleybol şampiyonası öncesinde takımı Avrupa’da tanıtacak olan bir tanıtım çekimine katıldı.
Dünyanın en önemli voleybol aktivitelerinden biri olan Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonasına, ev sahibi Türkiye ile birlikte 16 ülkenin milli takımı katılıyor. Müsabakalar İstanbul’da Abdi İpekçi , İzmir’de ise Halkapınar Spor Salonu ’nda yapılacak. Şampiyonaya Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Hollanda, Polonya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya ve ev sahibi Türkiye katılacak.
Şampiyonaya hazırlanan sporculara motivasyon sağlaması ve tanıtımın daha etkili bir şekilde yapılabilmesi için yapılan çekimlerde voleybolcular oldukça eğlenceli zaman geçirdi. Kişiliklerini en iyi anlatan tarzda giyinen ve objektife poz veren voleybolcular arasında gömleğinin içine Superman tişörtü giyen de vardı, kapüşonlu tişörtünü başına geçirip rahat poz veren de... Sporseverlerin milli voleybolcuları farklı bir gözle görebilmesi için hazırlanan bu proje sayesinde sporcular kendilerini daha iyi ifade edebildiklerini düşünüyor ve 3-13 Eylül tarihleri arasında tüm sporseverleri maçlara bekliyor. (Yaşam Servisi)