Walter'ı, Çakır gibi gömdüler!

Walter'ı, Çakır gibi gömdüler!
Walter'ı, Çakır gibi gömdüler!
"Breaking Bad"in dizi finalinde ölen kahramanı Walter White için, yıllar önce "Kurtlar Vadisi"nin Çakır'ına yapıldığı gibi cenaze töreni düzenlendi.

Kansere yakalandıktan sonra ailesinin geleceğini garanti altına almak için uyuşturucu üretmeye başlayan kimya öğretmeni Walter White, kısa sürede işini bir imparatorluğa dönüştürmüş, ayrıca kanseri yenmişti. “Breaking Bad”in, Bryan Cranston’ın Emmy ödülüyle taçlanan oyunculuğunda hayat bulan kahramanı White, geçen haftalarda yayınlanan finalde ölmüş, dünya çapında milyonlarca hayranını yasa sokmuştu. 

“BreakIng Bad” hayranları, geçen cumartesi dizinin geçtiği ABD ’nin Albuquerque kentinde bir cenaze töreni düzenleyerek hayali kahraman White’a karşı son görevlerini yerine getirdi. 

Yaklaşık 100 kişinin katıldığı törende, Walter White’ın “meth” üretmek için laboratuvara çevirdiği karavan da hazır bulundu. Türkiye ’de “Kurtlar Vadisi”
dizisinde ölen Süleyman Çakır (Oktay Kaynarca) için gıyabında cenaze namazı kılınmış, ölüm ilanları verilmişti. (Milliyet Cadde)