Woods sevgilisine 1 milyon dolar sus payı verdi mi?

Woods sevgilisine 1 milyon dolar sus payı verdi mi?
Woods sevgilisine 1 milyon dolar sus payı verdi mi?

Woods ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor.

LONDRA - Geçen hafta evinin önünde geçirdiği ‘kaza’ sonrasında sürekli spekülasyonlarla anılan dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor. Bir Amerikan gazetesinde kazadan önce Tiger Woods’la birlikte olduğu ileri sürülen Rachel Uchitel, bu iddia üzerine yapacağı basın toplantısını, başlamasına saatler kala aniden iptal edince Woods’un Uchitel’e ‘sus payı’ olarak 1 milyon dolar (yaklaşık 1.5 milyon TL) önerdiği iddia edildi.
Avukatı aracılığıyla, ‘Beklenmedik şartlar nedeniyle toplantıyı iptal ettiğini’ belirten Uchitel’in elinde, Woods’un birliktelikleri boyunca kendisine gönderdiği, çoğu cinsel içerikli ‘yüzlerce’ mesaj bulunduğu söyleniyor. 

‘Woods yatakta berbat’
Woods’la 31 ay boyunca birliktelik yaşadıklarını iddia eden garson Jaimee Grubbs da önceki gün, katıldığı bir şov programında ‘Woods yatakta berbat’ dedi. Woods’un birliktelik yaşadığı iddia edilen üçüncü kadın Kalika Moquin ise şimdilik sessiz kalmayı tercih ediyor.
Tiger Woods’un komşuları da olay gecesi hakkında yeni bilgiler açıkladılar. Kaza sonrasına tanık olduğunu söyleyen Jarius Lavar Adams, Tiger’ı dudağı kanarken yerde ‘horlayarak’ yatarken, eşini de şok içinde onun elini tutarak başında beklerken gördüğünü söyledi. Woods’un alkollü görünmediğini belirten komşuları, yolda kazaya sebep olacak bir neden bulunmadığını söyleyip çiftin etrafında golf sopası görmediklerini iddia ettiler. (Yaşam Servisi)