Woods'un aşk defteri kabarıyor

Woods'un aşk defteri kabarıyor
Woods'un aşk defteri kabarıyor

Woods?la birlikte olduğunu iddia edenlerden Jungers (ortada), ünlü golfçünün eşi Elin?e benzetildi. Lawton (sağda) ise Woods ile kilisenin otoparkında seviştiğini anlattı.

LONDRA - Dünyanın en çok kazanan sporcusu Tiger Woods’la ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Bu kez de, Woods’un eşi Elin Woods’a benzerliğiyle dikkat çeken 26 yaşındaki model Jamie Jungers, Woods’un evlenmesinden kısa bir süre sonra 2005’te birliktelik yaşadıklarını iddia etti. Jungers’ın ihanete uğrayan eski nişanlısı Derek Schmidt, “Onların birlikte olduklarını öğrendiğimde Woods’un son bilgisayar oyununu yeni almıştım, onun hayranıydım, çok kötü hissettim” diyor.
Schmidt, “Woods bu olayla kendi evliliğini değil, benimkini bitirdi” diyor. Woods’un çok etkileyici ve yakışıklı olduğunu anlatan Jungers ilişkilerini bir süre gizlemiş ancak görüşmeleri sıklaşınca açıklamak istemiş.
Sporcunun iki yıl önce de garson Mindy Lawton ile birliktelik yaşadığı ortaya çıktı. Woods’la Florida’daki bir kilisenin otoparkında arabada seviştiklerini anlatan Lawton, “Woods’un çapkınlıklarının er ya da geç ortaya çıkacağını biliyordum” diyor.
Woods’un Cadillac’ında birlikte olduklarını iddia eden Lawton, Woods’la Florida sahillerinde geçirdikleri bir günden sonra arabada seviştiklerini anlattı. Lawton, ünlü golfçünün kendisini sevdiğine inandığı için kendisini aptal gibi hissettiğini söylüyor. (The Daily Mail)