Yalan Dünya'ya iki bomba transfer

Yalan Dünya'ya iki bomba transfer
Yalan Dünya'ya iki bomba transfer
"Yalan Dünya"da Deniz'in merakla beklenen anne ve babası sonunda ortaya çıkıyor.

Başrollerinde Altan Erkekli, Fusün Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Öner Erkan'ın paylaştığı komedi dizisi "Yalan Dünya "da Deniz’in merakla beklenen anne ve babası sonunda ortaya çıkıyor.

Kanal D’nin ilgiyle izlenen, dizisi “Yalan Dünya”nın oyuncu kadrosuna iki flaş isim daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Gülse Birsel, yeni bölümlerde iki yeni karakterin kadroya gireceğini belirterek: "İki yeni karakter var. Çok sevilen, müthiş oyuncular, bir süre sonra açıklayacağız" demişti.

RUTKAY AZİZ YALAN DÜNYA'DA

Usta oyuncular Hümeyra ve Rutkay Aziz, yeni yayın döneminde artık “Yalan Dünya"da rol alacak. Hümeyra dizide, Deniz ve Bora’nın arkeolog anneleri Çiğdem Alsancak karakterini, Rutkay Aziz ise ikilinin mimar babaları Timur Alsancak karakterini canlandıracak. Deniz ve Bora’nın, İzmir ’den sürpriz bir şekilde çıka gelen anne ve babaları, ortamın iyice renklenmesine ve işlerin daha da karışmasına neden olacak. Yalan Dünya yeni bölümleri ile Eylül ’de Kanal D’de.