Yapımcısı açıkladı: Yoksa Küçük Gelin ölmedi mi?

Yapımcısı açıkladı: Yoksa Küçük Gelin ölmedi mi?
Yapımcısı açıkladı: Yoksa Küçük Gelin ölmedi mi?
Samanyolu'nun reytingi iki yıldır zirvede olan dizisi Küçük Gelin'in son bölümünde ana karakteri Zehra'nın ölümünü gören izleyicileri büyük bir sürpriz yaşadılar. Bu sahne üzerine Zehra'yı canlandıran Çağla Şimşek'in diziden ayrıldığı haberleri yayıldı. Ancak yapımcı, Şimşek'in ayrılmadığını açıkladı.

RADİKAL - Samanyolu TV'de yayınlanan Küçük Gelin dizisi, hem büyük kanalların pahalı yapımlarının arasından sıyrılıp iki yıldır reytinglerde zirvede yer almasıyla hem de konusuyla büyük ilgi çekiyor.

Ancak dizinin son bölümünden sevilen karakter Zehra'nın doğumdan sonra ameliyatta yaşamını yitirmesi, dizinin sevenleri için büyük sürpriz oldu.

15 maddede Küçük Gelin Çağla Şimşek

Dizinin sosyal medya hesaplarını takip edenler arasında da Zehra'nın ölümü tartışma yarattı. Basında da Zehra karakterini canlandıran Çağla Şimşek'in diziden ayrıldığına dair haberler yer aldı.

Bu gelişmeler üzerine dizinin yapımcıları bir açıklama yapmak zorunda kaldılar. Yapımcılar dizinin resmi sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada, "Basında yer alan oyuncumuz Çağla Şimşek'in diziden ayrıldığı haberleri gerçeği yansıtmamaktadır" bilgisini verdiler.

 

 

 

 

Küçük Gelin öldü!