Yasak aşk kapak oldu

Yasak aşk kapak oldu
Yasak aşk kapak oldu

27 yaşındaki Anna Kabayeva, son dönemin en gözde elbisesi içinde poz verdi.

Putin'le evlilik dışı ilişki yaşadığı söylenen Anna Kabayeva Vogue Dergisi'ne poz verdi

Putin’le evlilik dışı ilişki yaşadığı iddia edilen Anna Kabayeva, lideri kızdıracak. Eski jimnastik şampiyonu Vogue dergisinin Rusya ediyonunun kapağını süslüyor. Rusya Başbakanı Vladimir Putin’in Birleşik Rusya Partisi’nden milletvekili olan Kabayeva değeri yaklaşık 50 bin TL olan Balmain imzalı altın renkli elbiseyle dergi için poz verdi. 27 yaşındaki eski olimpiyat ritmik jimnastikçisi, yaptığı çekimde Herve Leger, Emilio Pucci ve Victoria Beckham tasarımlı elbiseler giyiyor.
İngiltere ’de yayımlanan Daily Telegraph, derginin yeni göreve başlayan editörü Viktorya Davidova’nın, Kabayeva’yı gelecek ayki sayıda kapak yapmasının, Putin’ in tepkisini çekeceğini yazdı.
Putin ve Kabayeva arasında yaşanan yasak aşk iddiaları, 2008 yılında Putin karşıtı medya patronu Alexander Lebedev’in sahip olduğu bir gazetede yer almıştı. İddialar kısa sürede gündemin zirvesine yerleşmiş, İnternet bloglarında, Putin’in 15 yıllık eşi Ludmilla’yı 27 yaşındaki Kabayeva için terk edeceği yazılmıştı.
Hatta çiftin bir bebek beklediği söylenmişti. Ancak Rusya lideri Putin iddiaları ‘deli saçması’ olarak yorumladı ve sert bir dille reddetti. Yine de skandaldan sonra Başbakanı ve eşi Ludmilla, nadiren birlikte görülüyor.