Yaşar Alptekin: Allah benim ömrümden alsın Erdoğan'ın ömrüne katsın

Yaşar Alptekin: Allah benim ömrümden alsın Erdoğan'ın ömrüne katsın
Yaşar Alptekin: Allah benim ömrümden alsın Erdoğan'ın ömrüne katsın
Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, Yeni Akit gazetesine verdiği röportajda Cumhurbaşkanı Erdoğan için  "Allah benim ömrümden alsın onun ömrüne katsın" dedi.

Eski manken Yaşar Alptekin, "Ben Recep Tayyip Erdoğan 'ı seviyorum kardeşim. Erdoğan hakkında kim ne derse desin, Allah benim ömrümden alsın onun ömrüne katsın... Erdoğan'a ömrümü veririm" dedi.


MÜSLÜMAN OLAN CHP ’YE OY VERMEZ

Ayrıca "Bir Müslüman nasıl CHP'ye oy verir" diyen Alptekin, "Hem Müslüman'ım diyorsun hem de CHP'ye oy veriyorsun. Müslüman olan CHP'ye oy vermez" açıklamasında bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/137031713703178

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CHP demek Atatürk demek - user1104098

  Sevgili dostlar, CHP demek Atatürk demektir. Ata'mızın dinimize olan sevgisi ve hizmetleri bellidir. Araştırmalarım sırasında çarpıcı bir bilgiye ulaştım. Bir vatandaşımız açıklamış: Yakın geçmişimizde yaşayan bir evliyamız, Atatürk'ü çok severmiş. Bunu duymak çok hoşuma gitti. Ata'mızın değerini bilmeyenlere ibret olur, unutanların da hatırlamasına vesile olur ümidiyle herkesle paylaşıyorum. bilginin açıklandığı bloglar : ataturkcuevliya blogspot com tr ataturkcuevliya wordpress com

  Din ile oyu bir tutamazsınız... - user1056506

  Sebep ne olursa olsun.Din ile oyu bir tutamazsınız...

  Allah sana da akıl versin - Selimserincan

  Belli ki müslümanlığı da RTE'yi de fazla tanımıyorsun. Neyse ki bütün müslümanlar senin gibi düşünmüyor. Bence sen hem müslümanlığı hem de RTE'yi iyice araştır.

  Amin. - brandywine06

  İkinci Tuğçe Kazaz vakası. Bunlar sığlıklarında boğulmuş, o sığlıktan çıkamadıklarından çareyi iradelerini üstün otorite gördükleri birine teslim ederek kendilerini kurtardıklarını sanan tipler. Bu sığlıkla, cehaletle sözde modern oldukları zamanlarda da eğreti, sakil ve kötülerdi, şimdi sözde dindar oldukları zamanda da eğreti, sakil ve kötüler. Modernliğin kılık kıyafetle, alkolle alakalı sanan cahiller sürüsü, kafasına sarık takarak ya da başörtüsü bağlayarak irfan sahibi olur mu? Düzey maalesef bu. Allah benden ömrümü alıp Erdoğan'a versin demiş, ben de katılıyorum, hiç değilse sahibinin sesi olan biri eksilmiş olur.

  Yaşar Alptekin: Allah benim ömrümden alsın Erdoğan'ın ömrüne katsın - user1096386

  Siz de bunu haber mi yapıyorsunuz?

  çakallar - user383514

  beddudan bu güne kadar kim ölmüş ki. allahın kullarıyla bir problemi yok. sizde çok iyi biliyorsunuz ki. sizin söylediğiniz gibi allah sizin ömrünüzden alıp başkasına vermez. öyle olsaydı çocukları için yürekten yaptığı dualarla tüm analar ölürdü. en son trabzon başkanı böyle demişti. yürü ya kulum dedi servetine servet kattı.

  umutsuz vaka - şahinşentürk

  allah seni ıslah etsin diyeceğim ama umutsuz vakasın