Yaşar Alptekin'e Cüneyt Özdemir'den soru: IŞİD'ci misiniz?

Yaşar Alptekin'e Cüneyt Özdemir'den soru: IŞİD'ci misiniz?
Yaşar Alptekin'e Cüneyt Özdemir'den soru: IŞİD'ci misiniz?
Eski manken Yaşar Alptekin, Cüneyt Özdemir'in "IŞİD'ci misiniz?" sorusuna "İşittim imana geldim" cevabını verdi. Alptekin, geçtiğimiz günlerde film çekimi için gittiği Amasya'da cübbe ve sarıkla gezince polise şikayet edilmişti.

RADİKAL - Mankenliği bıraktıktan sonra dine yönelen ve bu çerçevede TV programları yapan Yaşar Alptekin, geçtiğimiz günlerde film çekimi için gittiği Amasya'da cübbe ve sarıkla gezince polise şikayet edilmişti. Eski manken, Cüneyt Özdemir'in 5n1k programına konuştu. Alptekin'in açıklamalarından bir bölümü Kanal D Ana Haber 'de ekranlara getirildi.

"BİRDEN EKİP ARABALARI GELDİ"

O geceyi anlatan Alptekin, "Setten otele giderken 'ben yürüyeceğim' dedim. Gece karanlığında yürürken birden ekip arabaları geldi" dedi. Polislerin kendisine hakkında ihbar olduğunu söylediğini aktaran eski manken, memurların kimlik kontrolü yaptığını söyledi.

"AKP'DEN PRİM ALMAYA ÇALIŞIYOR DİYORLAR"

Bazı insanların kendisini AK Parti ile bağdaştırdığını belirten Alptekin, "AKP'den prim almaya çalışıyor diyorlar. İnsanlar böyle bir iddiada bulunuyorsa kanıtlarının da olması lazım" İfadelerini kullandı.

IŞİD'Cİ MİSİNİZ SORUSU
IŞİD konusu yüzünden ihbar edildiğini anlatan Alptekin, Cüneyt Özdemir'in, "IŞİD'ci misiniz?" sorusuna ise "İşittim imana geldim" cevabını verdi.