Yaşar Alptekin'ten Türkan Şoray kuralları

Yaşar Alptekin'ten Türkan Şoray kuralları
Yaşar Alptekin'ten Türkan Şoray kuralları
Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi: 'Öpüşme, sevişme sahnesi ya da içki ve sigara sahnesinde oynamam' dedi.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu.

Program ekibine özel bir röportaj veren Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi. Alptekin, 'Öpüşme, sevişme sahnesi ya da içki ve sigara sahnesinde oynamam.' dedi.

BORCUM VAR EVLENEMİYORUM
Evinde kızıyla birlikte yaşadığını anlatan Alptekin, “Kızınızın manken olmasını ister misiniz?” sorusuna “İstemem” cevabını verdi. Sonbaharda evleneceğinin müjdesini de veren eski manken “Bana kalsa yarın evleneceğim. Ben o kadar arzu ediyorum ama ayıptır söylemesi borcum var. Borcumu kapattıktan sonra evlenmeyi arzı ediyorum çünkü borçluyken insan biraz stresli oluyor” ifadelerini kullandı.

Eşinin kapanmasını istediğini de ekleyen Alptekin, 'Allah'ın izniyle tesettüre girecek. İnşallah güzel bir hayatımız olacak.' şeklinde konuştu.


 


  http://www.radikal.com.tr/131957213195721

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ahh! - zebda

  ahh türk ve dünya sineması için ne büyük bir şanslıklık olmuş..eminim bütün rejisörlerin yapımcıların morali bozulmuştur...ya başka önemli haber yok mu ülkede bugün?