Yaşar Nuri'nin son hali sevenlerini üzdü

Yaşar Nuri'nin son hali sevenlerini üzdü
Yaşar Nuri'nin son hali sevenlerini üzdü
İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, oldukça zayıflamış görüntüsüyle Halk TV ekranında canlı yayın programına çıktı.

Daha önce midesindeki kist nedeniyle ameliyat geçiren Öztürk, kemoterapi tedavisinde son döneme geldiğini söylemişti. 

Yaşar Nuri Öztürk , son olarak katıldığı Halk TV 'deki programda sağlığıyla ilgili de bilgi verdi.

Kilo kaybına uğradığı gözlenen Öztürk, çok zorlu bir ameliyat geçirdiğini belirterek, yazın son bir ayı denizde geçirdiğini, şu an çok iyi olduğunu söyledi.

Hastalıktan bütün kaybının fazla kiloları olduğunu söylen Öztürk, "Seyirci bana kilolu alıştığı için tuhaf geliyor, ama şu an hiçbir sıkıntım yok" dedi.
  http://www.radikal.com.tr/115444611544465

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Acil şifalar - gazetey

  Sizin gibi değerli düşünür bilim adamlarına bu ülkenin çok ihtiyacı var. Çok geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Dualarımız sizin için.

  Eski hocalarda - Sevgi Yazıları

  Yaşama isteğinden çok ölme, sevgiliye kavuşma arzusu vardı, şimdiki yeni hocalarda o hiç yok hep yaşama arzusu var!! Ölmekte güzeldir... Muhakkak gelecek ecel. Artık ekranlara yakın değil Allah'a yakın olma vakti gelmiş sanırım ha hocam

  Allah Şifa Versin Hocam - ibretnüma

  Ama yıllarca öz Müslümanlık, köz Müslümanlık, Kur'an Müslümanlığı diye uydurdun, inançlı adamsın ilahi müdahaleye de inanırsın herhalde.

  hakkını helal et. - bizeke

  Yaşar Nuri Ayağını sıkı tut senin gibi bize gerçek islamiyeti anlatan, hayatımıza Kur'anı sokan onu anlamamıza ısrarla sebep olan, yazdığıyla .söylediğiyla bizi aydınlatan böyle bir hocayı bir daha nerede buluruz. Üstelikte genç nesil senin gibisini nerede bulur.Allah sana sağlık ve uzun bir ömür versin sana bu ülkenin ihtiyacı var.Tabbi ki senin değerini anlayanlara.Ben gençliğimde dindar ve islamı bilen biri zannederdim. Taki seni dinleyene kadar.Meger hiçbir şey bilmediğimi o zaman anladım.

  Geçmiş Olsun. - Clear

  Allah,size acil şifalar versin,değerli hocam.