Yavuz Bingöl'e şok: Sen kim Ahmet Kaya kim!

Yavuz Bingöl'e şok: Sen kim Ahmet Kaya kim!
Yavuz Bingöl'e şok: Sen kim Ahmet Kaya kim!
Flash Haber sunucusu Mustafa Yenigün, Yavuz Bingöl'ün "Ahmet Kaya gibi linç edildim" açıklamasına dün akşamki programda tepki gösterdi.

RADİKAL - Flash TV Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Yavuz Bingöl'ün "Ahmet Kaya gibi linç edildim" açıklamasına dün akşamki programda tepki gösterdi. "Ahmet Kaya hayattayken sen neredeydin" diye soran Yenigün, "Sen kim Ahmet Kaya kim" dedi.

Geçtiğimiz yıl Hürriyet'ten Ahmet Hakan'a konuşan Bingöl, Erdoğan'ın Berkin Elvan'ın annesini yuhalatmasını savunarak büyük tepki çekmişti.
Hafta sonu Cnn Türk'te Hakan Çelik'in sunduğu programda konuşan Bingöl, "Ahmet Kaya'ya yapılan lincin şimdi kendisine yapıldığını" öne sürmüş ve sözlerinin arkasında olduğunu söylemişti. (YarınHaber)


  http://www.radikal.com.tr/149598714959871

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Katılıyorum. - user1124507

  Ahmet Kaya fiziksel saldırıya maruz kalmıştı. Yavuz Bingöl eleştiriyi kaldıramıyorsa eleştirilecek işler yapmayacak! Sorumluluğunu alamayacağın işe hiç kalkışmayacaksın. Sanatçıysan ve siyasi tavır alıyorsan, bunu beğenen de olur eleştiren de. Hem yapayım, hem kimse sesini çıkarmasın! Yok öyle yoğurdun bolluğu. ABD'de de oyuncular, şarkıcılar vb. siyasi olarak bir adayı destekleyebiliyorlar. Ama bunu karşıt görüşteki hayranlarının eleştirilerini ya da tepkisini göze alarak yapıyorlar. Göze almak istemeyen yapmıyor. Bu kadar basit. Ahmet Kaya'nın başına gelenle karşılaştırmak için aynen işte Yavuz Bingöl kadar hadsiz olmak lazım!