Yayıncılığı erbabından öğrenin

Yayıncılığı erbabından öğrenin
Yayıncılığı erbabından öğrenin
Türkiye Yayıncılar Birliği ile Bilgi Üniversitesi hayli ilgi gören Yayıncılığa Giriş Sertifika Programı'nın ikincisi düzenleniyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan ve ilki ocak ayında tamamlanan Yayıncılığa Giriş Sertifika Programı, hem yayıncılığa yeni adım atanlardan hem de bu sektöre tanıyarak girmek isteyenlerden yoğun ilgi görmüştü. Güncellenen program ikinci kez, 27 Nisan’da Santralistanbul Kampüsü’nde başlıyor.
Eğitmenliğini Sevengül Sönmez’in yaptığı programda yayıncılık sektörü tüm detaylarıyla tanıtılacak. Yayıncılığın alt dalları, yayınevinde bölümler ve çalışma biçimleri, yayıncılıkla ilişkili meslekler, kitap üretim süreci, hukuki konuların, fuarlar ve telif alışverişinin yayıncılıktaki öneminin anlatılacağı derslerin içeriği her hafta konusunda uzmanlaşmış konuklarla zenginleşecek.
Yapı Kredi Yayınları Yayın Koordinatörü Aslıhan Dinç, Avukat Ümit Altaş, Kalem Ajans Kurucusu Nermin Mollaoğlu, Agora Kitaplığı kurucusu Osman Akınhay, Türkiye Yayıncılar Birliği ve Yayıncılar Meslek Birliği Avukatlarından Abdullah Egeli, Çevirmen Emine Ayhan ve Sabri Gürses, Timaş Yayınları Ar-Ge Sorumlusu İhsan Sönmez, Yapı Kredi Yayınları Satış Pazarlama Müdürü Özgür Akın ve Punto Kitap Hizmetleri Dağıtım kurucularından Kenan Kocatürk, programa konuk olarak katılacak.
Her Cumartesi 10.00-13.00 saatleri arasında 8 hafta sürecek olan program, 8 Haziran’da sona erecek. Sertifika programına katılım ücreti ise 600 lira .
Bilgi için: ceylan.yurdakuler@bilgi.edu.tr, 0212 311 72 19