Yaz konserlerinde ilk büyük bomba!

Yaz konserlerinde ilk büyük bomba!
Yaz konserlerinde ilk büyük bomba!
2014 yazı konser sezonunun ilk büyük bombası BKM ve MAP organizasyondan geldi: R&B'nin dev ismi Justin Timberlake, 26 Mayıs'ta ilk kez İstanbul'da olacak.

2014 yazı büyük açıkhava konserleri bakımından hayli hareketli geçecek gibi görünüyor. İlk büyük bomba BKM ve MAP organizasyondan geldi. Yıllar sonra çıkardığı ‘The 20/20 Experience’ ile hayli olumlu eleştiriler alan Amerikalı R&B yıldızı Justin Timberlake, albümün dünya turnesi kapsamında 26 Mayıs’ta ilk kez İstanbul ’da sahneye çıkacak. İTÜ Stadyumu’nda gerçekleştirilecek konserin biletleri 5 Aralık Perşembe günü saat 09.00’da satışa sunulacak. Justin Timberlake’in yeni fan klübü, ‘The Tennessee Kids’in (#TNKids) üyeleri ise 3 Aralık günü ön satıştan faydalanabilecek. Ön satıştan faydalanabilmek için http://thetennesseekids.justintimberlake.com sitesine üye olmak ve bileti gelen onay koduyla satın almak gerekiyor.
En son Amerika Müzik Ödülleri gecesinde Favori Pop/ Erkek Rock Sanatçısı dahil üç ödülle dönen Timberlake, ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi. ‘The 20/20 Experience’, 4 milyonu aşkın satışıyla yılın en çok satan albümleri arasında. Top200 sıralamasında 3 hafta birinci olan ‘The 20/20 Experience’, R&B albüm listelerinde ise 10 haftadır birinci durumda. Albümden yayımlanan ilk 10 parça ise ABD’de sadece bir haftada 7 milyon dijital satış rakamına ulaştı.
‘The 20/20 Experience’in dünya turnesinde heyecan verici canlı şovuların yer aldığı belirtiliyor.