Yaz'ın Öyküsü hızlı başladı

Yaz'ın Öyküsü hızlı başladı
Yaz'ın Öyküsü hızlı başladı
Oyuncular ve yapım ekibi izleme yemeğinde bir araya geldi. Vildan Atasever, Tansel Öngel'in başrollerini oynadığı Kanal D'nin iddialı dizisi reyting yarışına da hızlı başladı.

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur, Gamze Arslan’ın kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” izleyici ile buluştu.

Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen dizi ,A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 3.60 reyting ve yüzde 13.78 izlenme payı birinci oldu.

“Çubuklu 29 “ da bir araya gelen yapım ekibi ve oyuncular, ilk bölümü birlikte izlerken, çok heyecanlı oldukları ise gözlerden kaçmadı. Keyifli anların yaşandığı gecede, yönetmen Yağız Alp Akaydın ekibine bir de teşekkür konuşması yaptı. Yetiştirme yurdunda büyüyen ve tek hayali özgürlüğüne kavuşmak olan Yaz’ın hikayesinin konu alındığı dizi, Sosyal Medya ’nın en çok konuşulanları arasında olmayı başardı.

 


  ETİKETLER:

  Sosyal Medya

  ,

  reyting

  ,

  Kanal D

  ,

  Medya

  ,

  Pazar

  ,

  dizi

  ,

  sosyal