'Yenge' o iddiayı yalanladı: Yatak odamız özel!

'Yenge' o iddiayı yalanladı: Yatak odamız özel!
'Yenge' o iddiayı yalanladı: Yatak odamız özel!
Eşi Sneijder'in istemesi halinde bir bayan ile birlikte üçlü ilişki yaşayabileceklerini söyleyen Galatasaraylı taraftarların 'yenge' dediği Yolanthe Cabau o sözlerinin kendisine ait olmadığını iddia etti

Radikal.com.tr - Galatasaray 'ın 10 numarası Wesley Sneijder ’in eşi Yolanthe Cabau açıklamalarıyla gündem yaratmaya devam ediyor.
Cabau'nun 'Grazia” dergisine yayımlanan röpartajında “Sneijder ileride bir gün yatak odamızda bana bazı yenilikler teklif etse kapıyı kapatmam, yeniliklere karşı çıkan bir kadın değilim. Eşim isterse üçlü ilişki yaşayabilirim" sözleri Türk basınına yansımış ve tartışma yaratmıştı. Cabau, 'Grazia” dergisinde çıkan bu sözleri yalanladı.

Sneijder'ın eşi bütün sırlarını ortaya döktüYATAK ODAMIZ ÖZEL


Bu iddiaları duyunca çok şaşırdığını söyleyen Yolanthe, şunları söyledi: “Ben kimseye kocamı paylaşmak istiyorum demedim. Kişisel birçok soru vardı ve ben onları yanıtlarken, Kocamla çok mutluyum. Onsuz yaşayamam dedim. Yatak odamız özel olduğu için herhangi bir değişikliğe ihtiyacımız yok. Kişisel hayatımızda yaşadıklarımız bende saklıdır. Yaptığımız her seçim bizi ilgilendirir, başkalarını değil. Ben kimseye eşimi başka bir kadınla paylaşacağımı söylemedim. Hatta bu fikri düşünemiyorum bile. İnsanların ne yazdığı ve ne söylediği umurumda değil. Fakat insanlara medyadaki yalanlarla saygısızlık edilmesini istemiyorum.”

'Futbolcu eşi' sıfatını gururla taşıyorum