'Yenge'den yatak odası sırları!

'Yenge'den yatak odası sırları!
'Yenge'den yatak odası sırları!
Galatasaraylı taraftarların 'Yenge' dediği Hollandalı oyuncusu Wesley Sneijder'in oyuncu ve televizyon sunucusu eşi Yolanthe Cabau, Grazia dergisine konuştu.

Radikal.com.tr - Galatasaray 'ın Hollandalı oyuncusu Wesley Sneijder'in oyuncu ve televizyon sunucusu eşi Yolanthe Cabau, Grazia dergisine konuştu. Etrafındakiler tarafından flörtöz biri olarak görüldüğünü anlatan Cabau, aslında sadece neşeli ve samimi olduğunu söylüyor. Flört etmenin kendisine ters olduğunu anlatan Cabau, kendisini 'klasik bir kadın tipolojisinde' olarak tanımladı. 


“Bir erkek kadına sahip çıkmalı” diye sözlerine devam eden 28 yaşındaki oyuncu, futbolcu eşinin kendisine gereki ilgiyi gösterdiğini, bu yüzden ondan başka kimseyi gözünün görmediğini belirtti. “Neden bir başka erkeğe bakayım ki? Kocama çok sadığım” diyen Cabau'nun eşiyle birlikte yapmayı en çok sevdikleri aktiviteyi ise kampçılık olarak açıkladı.

 

İLK CİDDİ İLİŞKİ 13 YAŞINDA


“Genkçen yaz aşklarım oldu, ancak hiçbir zaman masum öpücüklerin ötesine geçmedim” diyen Cabau, kısa süreli ilişkiler yerine her zaman uzun ve gerçek bir ilişki içinde olmayı tercih ediyor. “İlk ciddi ilişkime 13 yaşında başladım ve beş sene sürdü” diye sözlerine devam eden genç kadın, bu ilişkisinden sonra bir sene kadar hayatına kimseyi sokmadığını, bu dönemi işine yoğunlaşmak için bir fırsat olarak değerlendirdiğini söyledi. 

 

BİR HEMCİNSİYLE KAÇAMAK YAŞAMIŞ


Bir hemcinsi ile küçük bir kaçamak yaşadığını da anlatan 28 yaşındaki oyuncu, kız arkadaşı için güçlü duygular beslemediğini, sadece sarhoş olup bir şeyler denediklerini söyledi ama hemen ardından ekledi:  'Sarhoş olup erkeklerle bir şeyler yaşayan bir tip değilim.'

 

ŞİMDİLİK İKİMİZ OLSUN İSTİYORUZCabau ile Sneijder arasındaki ilişkiye de değinen Cabau, “En azından kendim için bunu rahatlıkla söyleyebilirim, Wesley ve ben birbirimiz için deli oluyoruz ve aşkımız bizim için yeterli. Ama üçüncü bir kişiden belki hoşlanabilir. Bir kaç sene sonra ne olacağını bilemem, peşin konuşmayı seven bir kadın değilim. Belki ileride böyle bir şeyden hoşlanan insanlar oluruz. Ama şimdilik sadece ikimiz olmasını tercih ediyorum.”