Yeni karakteri Brüno için tüysüz ve çıplak!

Yeni karakteri Brüno için tüysüz ve çıplak!
Yeni karakteri Brüno için tüysüz ve çıplak!

Kazak gazeteci Borat tiplemesiyle ünlenen Cohen, ABD ve İngiltere?de 10 Temmuz?da vizyona girecek yeni filmin tanıtımını yapıyor. Cohen, GQ dergisinin kapağı için çırılçıplak poz verdi. FOTOĞRAF: ap

LONDRA - İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen, bu kez de çıplak pozlarıyla kendinden söz ettirecek. Cohen, son filmini tanıtmak amacıyla GQ dergisinin kapağına çırılçıplak soyundu. Yeni filmi ‘Brüno’, İngiltere ve ABD’de 10 Temmuz’da, Türkiye’deyse 14 Ağustos’ta  gösterime girecek olan Cohen, fotoğraflarda tüysüz, pürüzsüz cildi ve rengi açılmış saçlarıyla görünüyor. Cohen’in yeni karakteri Brüno, gösterişli bir ‘fashionista’.
Geçen ay aktörün vücudundaki tüyleri beyazlatmak için kullandığı kimyasallar yüzünden vücudunda yanıklar oluştuğu, üç gün boyunca oturamadığı söylenmişti. Ünlü komedyen şimdi ‘tüysüz’ haliyle önceki filminde canlandırdığı Kazak gazeteci Borat tiplemesinden hayli farklı bir vücuda sahip. 

‘Mankini’si hâlâ akıllarda
Hafızalara plajda ‘mankini’ yani V şeklindeki erkek mayosuyla gezinirken çektirdiği fotoğrafla kazınan ünlü İngiliz komedyenin bacaklarındaki ve göğsündeki kıllardan eser kalmazken Cohen, dergiye, “Bir rol için vücudumdaki bütün kılların alınması ya da çıplak kalmak beni korkutmaz” açıklamasında bulundu. (The Daily Mail)