Yeni seks sembolü Charlotte MCKinney

Yeni seks sembolü Charlotte MCKinney
Yeni seks sembolü Charlotte MCKinney
Bir hamburger dişledi hayatı değişti. Rol aldığı reklam iki haftada 120 milyon kişi tarafından izlendi. Brigitte Bardot'dan Marilyn Monroe'ya, Pamela Anderson'dan Kate Upton'a uzanan dolgun ve seksi sarışın furyasının son dalgasıyla tanışın: Charlotte McKinney. Hürriyet'ten Aslı Barış yazdı.

50 saniyede hayatı değişti: Amerika’nın yeni saplantısı Charlotte McKinney’den bahsediyoruz. Testosteronun tavan yaptığı Amerikan Futbol Ligi finali ‘Super Bowl’da gösterilen, modelin yer aldığı reklam, 21 yaşındaki güzeli bir anda dünyanın en çok tıklanan ismi haline getirdi. Dile kolay, reklamı 114.4 milyon kişi izledi. Kopan kıyametten sonrasında video internette de patladı: Sadece YouTube’da iki haftada 8.5 milyon tık. Üstelik rakam, her geçen gün artıyor.

Peki yeni Kate Upton ilan edilen Charlotte, gbu kadar kısa sürede herkesi baştan çıkaracak ne yaptı? Basit: Floridalı model bir pazar yürüyor ve kendisine yöneltilen delici bakışlara rağmen ‘doğal’ malzemelerin öneminden bahsediyor. Yalnız, çırılçıplak olarak.

Reklamları aşırı kışkırtıcı bulunan, buram buram cinsellik koktuğu için eleştirilen, kimi zaman yasaklanan hamburgercinin Charlotte’ı seçmesi tabii ki tesadüf değil. Büyük göğüs- büyük dudak ve sarı saç üçlemesinin gücünün bilincinde olan Carl’s Junior daha önce Paris Hilton, Nina Agdal ve Kate Upton gibi güzelleri kullanmıştı.

Kısaca hatırlatalım: Paris köpükler içinde mayoyla araba yıkarken, Nina Agdal bikinisiyle yağlanıp iştahla balık burgerini dişliyor, Kate Upton acılı hamburgeri yiyince aşka gelip soyunuyordu.
Her ne kadar bir gecede gelen ilgiden afallamış da olsa, aslında Charlotte bir anda patlayan sarışın bomba olmak için tüm kriterleri yerine getirmiş durumda. Dislektik olduğu için okulda arkadaşlarınca taciz edilen Charlotte babasının “Zaten öğrenci olmak için çok güzelsin” tavsiyesine uyarak, modelliğe başladı. Bu uğurda Florida’dan Los Angeles’a taşınan manken, seksi pozlar verdi.

İki yıl süründükten sonra erkek dergisi Esquire’ın ‘Instagram’da sevdiğimiz kızlar’ bölümünde yer almayı başaran Charlotte, en büyük hayalinin ‘Guess’in reklam kampanyasında yer almak olduğunu söyledi. Dileği gerçek oldu: Reklamlarında ‘dolgun sarışın’ kullanmayı prensip edinen Guess, denim ve iç çamaşırı kampanyalarında ona yer verdi.
Aynı yıl provokatif fotoğrafçı Terry Richardson’a poz veren sarışın güzel, sonunda beklediği telefonu aldı. Kim Kardashian’dan Heidi Klum’a her türlü seks sembolünü kullanan Carl’s Jr. reklamı için çağrıldı. Gerisi malum.

Sports Illustrated dergisine kapak olacağı söylenen Charlotte, şimdiden ‘yaşayan en seksi kadın’ seçilmesi halinde neler yapacağıyla ilgili röportajlar vermeye başladı bile. Ne denir, yüzler, isimler değişir ama bir gerçek asla değişmez: Erkekler sarışın sever.
Bir gecede ‘yeni Kate Upton’ ilan edilerek yere göğe sığdırılamayan Charlotte modelin halefi seçilmesini şöyle yorumladı: “İkimiz de Floridalıyız, sarışınız, inanılmaz dercede büyük göğüslerimiz var. Benzetilmemiz çok normal.”