Yeni sevgili sabıkalı çıktı

Yeni sevgili sabıkalı çıktı
Yeni sevgili sabıkalı çıktı

Shayne Warne

En az bin kadınla olduğu söylenen Avustralya'nın 'milli çapkını' lakaplı Shayne Warne olay yaratma konusunda bir hayli başarılı

Boyalı saçları ve porselen dişleriyle dikkat çeken kriket oyuncusu, tabloid gazetelerinin manşetleriyle ilk kez Liz Hurley sayesinde tanışmadı; 
* 1995’te Hintli bir iş adamına ertesi gün oynanacak milli kriket maçının gizli bilgilerini para karşılığı sızdırırken ve bahis oynarken yakalandı. 
* 2003’te doping kontrolünden geçemediği ve kanında uyuşturucu bulunduğu için Dünya Kupası’na katılamadı.12 ay maçlara katılması yasaklandı. Aynı yıl Güney Afrikalı Helen Cohen Alon, Warne’un telefon yoluyla kendisine sarkıntılık ettiğini iddia etti. 
* 2005’te sekreteri Michelle Masters’la dört ay süren bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı. O dönemde de hâlâ evliydi. 
* 2006 yılında oyuncunun iki mankenle çektiği seks kaseti tabloid gazetelerinde yer aldı. 
* 2007’de metresi için yazdığı SMS mesajını karısına yollayınca, kıyamet koptu. Sporcunun eski eşi Simone Callahan’a giden ve boşanmasına neden olan mesajda “Selam güzelim, arka kapı açık, içeri gel” yazıyordu. Callahan o sırada Melbourne’de, Warne ise Londra’daydı. 
* 41 yaşındaki sporcunun 18 şirkette hissesi ve arasında Lamborghini, iki Ferrari ve Mercedes’in olduğu araba koleksiyonu var.


    ETİKETLER:

    Dünya

    ,

    SMS