Yeni 'Star Wars' J.J. Abrams'a emanet

Yeni 'Star Wars' J.J. Abrams'a emanet
Yeni 'Star Wars' J.J. Abrams'a emanet
George Lucas'ın efsanevi 'Yıldız Savaşları/ Star Wars' serisinin yedincisini izleyecilerle buluşturacak isim J.J. Abrams olacak

‘Uzay Yolu/ Star Trek’in yönetmeni ve ‘Lost’un yaratıcısı J.J. Abrams, George Lucas ’ın efsanevi ‘Yıldız Savaşları/ Star Wars ’ serisinin yedincisini izleyecilerle buluşturacak.
Geçen yıl Disney’in Lucas Film ’i satın alıp yeni ‘Star Wars’ üçlemesinin çekileceğini duyurmasından sonra, filmin yeni yönetmeninin kim olacağı merak konusuydu. ‘Argo’nun yönetmeni Ben Affleck ve ‘X Men: Birinci Sınıf’ı çeken Matthew Vaughn adı geçen isimler arasındaydı. Son dönemde, ‘Star Trek: Into Darkness’ üzerinde çalışan Abrams ise, kasım ayında Entertainment Weekly’e verdiği bir röportajda ‘Star Wars’un yeni üçlemesini çekmek gibi bir niyetinin olmadığını dile getirmişti. Öncesinde Empire’a da konuşan Abrams “Küçük ayrıntılarıyla uğraşan ekipte olmak yerine film hakkında meraklanan seyirciler arasında olmayı yeğlerim” demişti.
Abrams’ın yöneteceği yeni ‘Star Wars’ üçlemesinin senaryosunu ise ‘Küçük Gün Işığım/ Little Miss Sunshine’ın yazarı Michael Arndt kaleme alacak.


  ETİKETLER:

  George Lucas

  ,

  Star Wars

  ,

  Star

  ,

  film

  ,

  lost