Yeni Steve Jobs fragmanı Instagram'da!

Yeni Steve Jobs fragmanı Instagram'da!
Yeni Steve Jobs fragmanı Instagram'da!
Teknoloji devi Apple'ın CEO'su Steve Jobs'ın hayatını konu alan 'Jobs' filminin en son fragmanı, bir ilke imza atarak fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram'da yayınlandı.

Radikal.com.tr - Ağustos ayında vizyona girmesi beklenen ve Steve Jobs'ın hayatını anlatan 'Jobs' filminin en yeni fragmanı video ve fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram'dan yayınlandı. Jobs'ı Ashton Kutcher'ın canlandırdığı film teknoloji severler tarafından merakla beklenirken, filmin yayınlanan kısa tanıtımları bile şimdiden izlenme rekorları kırıyor.

WOLVERINE'İN FRAGMANI DA VINE'DA YAYINLANMIŞTI

Geçtiğimiz ay, video paylaşım özelliğinin de eklenmesiyle beraber adından sıklıkla söz ettiren Instagram, en büyük rakibi olan Vine karşısında tüm fırsatları değerlendiriyor anlaşılan. Ancak, bir sosyal paylaşım sitesinden yayınlanan ilk fragman 'Jobs' değil. Geçtiğimiz Mayıs ayında Instagram'ın rakibi Vine'da yayınlanan Wolverine'in kısa tanıtım filmi de uygulamanın kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmüştü.

Steve Jobs ile birlikte Apple’ın ortak kurucusu olan Steve Wozniak’ı Josh Gad’in canlandırdığı filmin 16 Ağustos’ta vizyona girmesi beklenirken, filmin yönetmenliğini Joshua Michael Stern, senaryosunu ise Matt Whiteley üstleniyor. Apple'ın kurucusu olan ve 2011 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji ve endüstri dahisi Steve Jobs'un gençlik yıllarından başlayan hayat hikayesine odaklanan filmde, Jobs'un özel hayatından kesitler, kendini motive ediş şekli, onu yönlendiren kişiler anlatılırken özellikle Jobs'un gençlik yıllarına dair yüreklendirici sahnelerin çok ses getirmesi bekleniyor.

Apple düşmanıyla devam edecek